Web 3.0

Bullieverse, Web 3.0 Devleri Havuzundan Sonra Finansmanda 4 Milyon Dolara Ulaştı

Web3’teki en büyük isimlerden bazılarının bir araya geldiği yakın tarihli bir finansman turu, Metaverse tabanlı topluluk odaklı bir oyun olan Bullieverse’nin 4 milyon ABD Doları artırdığını gördü. Unreal Engine üzerinde oluşturulan Bullieverse, oyun oynamaya benzersiz bir yaklaşımı temsil eder ve içerik oluşturucuların mekaniği ve ekonomiyi kontrol etmesine izin verir.

 

Bu finansman turunun büyük kısmı, Rainmaker Games, OKX Blockdream Ventures, Fundamental Labs, GracityX, LD Capital, Genblock Capital, Spark Digital Capital, Roark Fund, Shima Capital, ExNetwork, Mintable gibi yüksek profilli yatırımcılardan oluşan çekirdek bir seçimden geldi., DWeb3, Gate Labs, Good Games Guild ve C² Ventures. Havuzdaki çok çeşitli yatırımcılar, bu projeyi çevreleyen topluluk vızıltısını, birçok insanın sitelerini Bullieverse’e çevirdiğini gösteriyor.

 

Bullieverse CEO’su Srini Anala, bu finansmanın projenin ilerlemesini hızlandırmaya yardımcı olacağını öne sürüyor, “Bu finansman turunu kapatmak, Bullieverse yolculuğunda önemli bir kilometre taşıdır,” onları “vizyonumuza ulaşmak için ihtiyaç duyduğumuz ivme” ile ilerletir. Bullieverse’nin çalışan ve oynanabilir bir ürüne sahip tek Web 3.0 ürünlerinden biri olduğu düşünülürse, sektör için inanılmaz derecede eşsiz bir fırsat.

Dikkatinizi Çekebilir: Dexalot Borsası İçin Başarılı Bir 7 Milyon Dolarlık Bağış Toplama Turu, Aktif Yatırımcılar İçin Yeni Bir DEX Türü Görecek

Metaverse’in son birkaç ayda sürekli popülerlik kazanan bir yönü, devasa kullanıcı tabanlarında klasik oyunların yenilikçi yeniden icatlarıyla oyun oynamaktır. Bullieverse bu oyunlardan bir tanesidir; Oyna-kazan ekonomik sistemi, kullanıcıların oyunda zaman geçirmelerine ve katılımları için oyun içi NFT’ler kazanmalarına olanak tanır. Bu, eğlenceli, topluluk odaklı yapı ile birleştiğinde proje etrafında bir vızıltı yarattı.

 

Bullieverse’de kullanıcılar, yaratıcıların ve oyuncuların benzersiz bir oyun deneyimini ilerletmek için bir araya geldiği geniş bir sanal dünyaya erişebilir. Proje, sanal dünyadaki bir dizi mini oyuna odaklanıyor ve oyuncular bir dizi farklı çevrimiçi oyunda arkadaşlarına karşı rekabet edebiliyor. Kullanıcılar kendi mini oyunlarını oluşturup yayınlayabildikleri için proje, yaratıcı beyinlerin sanal sistemde hayal edebilecekleri her şeyi geliştirerek bunu üstlendiğini gördü.

 

Eğlencenin çekiciliğinin yanı sıra, yatırımcılar, varlık yaratma, dağıtım ve ticaretin sanal ekonominin temel bir yönü haline gelmesiyle birlikte Bullieverse ekonomisine olan topluluğun ilgisini not aldı. Kullanıcılar, oyuncuların doğrudan yararlandığı bir para sistemi oluşturarak varlıkları satın alıp birbirlerine ödünç verebilirler.

 

Yaratıcılar, mini oyunlar yaratarak ve onları popülerleştirerek, orijinal bir oyun deneyiminin keyfini çıkarırken parasal bir gelir akışı yaratma fırsatına sahip olurlar. Şu anda, platformdaki en başarılı oyun, şu anda erken erişim oyuncuları alan ‘The Bear Hunt’ olarak biliniyor. Tam mini oyun, 2022 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek ve topluluk, gelişini hevesle bekliyor.

 

Son yatırımcılardan biri olan 6th Man Ventures ekibinin bir parçası olan Mike Dudas ve Serge Kassardijian, topluluğun heyecanını paylaşarak, “en üst düzey metaverse oyun ürünü” ile “çok deneyimli ve dengeli ekibe” güvendiklerini belirtiyorlar. Bullieverse bunu gösteriyor.

 

Kullanıcıların hayal edebilecekleri her şeyi yaratmalarına olanak tanıyan kapsamlı bir yapı sistemi ve etkileşimi daha da artıran oyun içi bir ekonomi ile Bullieverse, Metaverse’de başlatılan ilginç yeni bir projeyi temsil ediyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu