Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriEditörün SeçtikleriEthereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Bugünün en iyi kripto para analizi ve fiyatları: Terra %9 düşer, Bitcoin ve Ethereum %4 düşüşle onu takip eder

Kripto para sayaçları, önceki oturumda görülen satın alma işleminden sonra kar rezervasyonu gördükleri için Salı günü kan aldı. Hisse senetlerine doğru hareket eden çok fazla para kripto para birimlerini de etkilemiş olabilir.

Dolar bazında, ilk 10 token içinde Terra , yaklaşık yüzde 9 düşüşle en büyük kaybeden oldu. Bitcoin yaklaşık yüzde 4 düşerken Ether de yüzde 4 düştü. Polkadot ve Solana da en büyük kaybedenler arasındaydı.

Rupi bazında bile, neredeyse tüm kripto para birimleri kesintilerle işlem görüyordu, WazirX’te mevcut veriler gösterdi. Shiba Inu, Bitcoin, Dogecoin ve Polkadot, yüzde 5’e kadar düşen teoriler arasındaydı.

“Sürekli aralığa bağlı momentum, kripto para piyasasında devam etti. Bitcoin, 51.000 dolarlık engeli geçtikten sonra düşüş baskısı ile karşılaştı ve 50.000 doların altına düştü. Diğer altcoinlerin çoğu da marjinal satışlara tanık oldu. Murex CEO’su ve Kurucu Ortağı Edul Patel, bunun önümüzdeki birkaç gün boyunca devam etmesi muhtemel.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto Para Nedir?

Kripto para birimleri için 2021 yılı, yeni yatırımcı yığını gördüğü için bir hesaplaşma yılı oldu. Ancak Hindistan merkez bankasının muhalefeti de güçlendi. Şimdi tartışma, onu düzenleyip düzenlememek ya da yasaklamak.

Token Fiyat Kazanç/Kayıp
Bitcoin $49,168.67 −3.66%
Ethereum $3,918.31 −3.82%
Binance Coin $547.06 −0.32%
Tether $1.00 −0.04%
Solana $188.43 −5.77%
Cardano $1.45 −1.31%
USD Coin $1.00 0.16%
XRP $0.89 −4.12%
Terra $92.19 −8.88%
Polkadot $29.06 −6.89%

Daha önce, bir hükümet bülteni, 2021 Kripto Para Birimi ve Resmi Dijital Para Birimi Yasası Düzenlemesinin Hindistan’daki tüm özel kripto para birimlerini yasaklamayı amaçladığını söyledi. Bununla birlikte, kripto para biriminin altında yatan teknolojiyi ve kullanımlarını teşvik etmek için belirli istisnalara izin verir. Ancak fatura henüz gün ışığına çıkmadı.

Küresel kripto piyasası değeri, geçen güne göre yüzde 4,21 artarak 2,30 trilyon dolara ulaştı. Toplam kripto piyasası hacmi yaklaşık yüzde 30 artarak 92.62 milyar dolara ulaştı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu