Editörün SeçtikleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri
Trend

Bugünün En Çok Kazandıran Kripto Paraları

Günün en çok kazanıran kripto para birimleri.

22 Haziran – 23 Haziran 2022 arasındaki son 24 saat içinde, piyasa değerine göre ilk 100 sıralamasında yer alan birkaç dijital para birimi, yatırımcılara önemli karlar getirdi. Anında 3 kripto para, raporlama döneminde fiyatını %13’ten fazla artırmayı başardı. Bunlara Polygon (MATIC), Cosmos (ATOM) ve IOTA (MIOTA) dahildir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Moskova saati ile 13:25 itibariyle, Polygon dijital tokeni, tüccarların yüksek heyecanı sayesinde sıralamada 18. sıraya yükseldi. Gerçek şu ki, MATIC oranı son 24 saat içinde neredeyse dörtte bir oranında, yani %24,12 oranında artarak 0,498$’lık bir fiyat kesintisine ulaştı. Piyasadaki toplam madeni para arzı 3,98 milyar doları buldu ve günlük işlem hacimleri 845,43 milyon dolara ulaştı.

İkinci sırayı Cosmos kripto para birimi aldı. ATOM coin fiyatı son 24 saat içinde %14,1 arttı ve bu da 2,19 milyar dolarlık piyasa değeri ile en iyi sanal varlıklar listesinde 28. sıraya yükselmesini sağladı. Dijital para biriminin maliyeti 7,65 dolara ulaştı ve günlük işlem hacimleri 467,38 milyon doları buldu.

Onurlu üçüncü sırayı, kripto endüstrisi ile Nesnelerin İnterneti’ni (IoT) birbirine bağlayan bir proje aldı. En iyiler sıralamasında 52. sırada yer alan IOTA’dan bahsediyoruz. MIOTA %13,1 artışla 0,3113$’a yükseldi. Toplam teklif 865.22 milyon$’ı buldu ve ticaret hacimleri 51.02 milyon$ olarak kaydedildi.

Raporlama döneminin en kötü performansını sergileyen Synthetix, geçtiğimiz hafta boyunca hızlı bir büyüme göstermiş ancak şimdi bir düzeltme aşamasına geçmiş durumda. SNX’in değeri son 24 saatte 3$ veya %11,17’ye düştü.

Daha önce, Coinfili.com editörleri şunları bildirdi: 21 Haziran – 22 Haziran 2022 arasındaki dönemde, 3 kripto para birimi aynı anda merkezi olmayan finans (DeFi) piyasasının değerine %8’den fazla ekledi. Perpetual Protocol (PERP), Nervos Network (CKB), Synthetix (SNX) ve Augur (REP) ile ilgiliydi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu