Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Bugün Kripto Para Haberleri – Bitcoin, Ethereum, Shiba Inu Ve EverGrow Hepsi Yükseldi

Büyük paralar Bitcoin, Ethereum ve Shiba Inu ile bugün kripto dünyasını neyin şekillendirdiğine kısa bir göz atıyoruz ve EverGrow, metaverse’de bir geleceğin ipucu üzerinde zıplıyor.

Shiba Inu, popüler ticaret uygulaması Robinhood’un memecoin’i Şubat ayı başlarında listeleyeceği söylentisinin ardından bugün %17 arttı. Robinhood’un 23 milyondan fazla kullanıcısı var.

Söylentiden kısa bir süre önce, Robinhood’un CEO’su Vlad Tenev’in yeni madeni paralar eklemeyi düşündüklerini söylediği kazanç çağrısı hakkında bir yorum yapıldı.

Dikkatinizi Çekebilir: Yatırımcıların Altcoinler Hakkında Bilmeleri Gerekenler

In Bitcoin haber, Pazartesi günü 40.000 $ altında düştükten sonra, Bitcoin son 2 gündür $ üzerinde 43.822 kadar yürüdü var. ABD 10 Yıllık Hazine getirisindeki bir artış, dünya çapındaki yatırımcıları korkuttu, ancak olumlu duygulara genel bir dönüş, dünyanın en büyük kripto para biriminin bu kayıpları geri kazanmasına yardımcı oldu.

Ethereum da bu hafta önemli bir sıçrama gördü ve 12.400 doların üzerine çıkmadan önce 10.835 dolara düştü. Ethereum kampından belirli bir haber çıkmadığı için, kriptolar daha yaygın hale geldikçe, klasik olarak daha geleneksel menkul kıymetlere atfedilen iniş ve çıkışları sürdürdüğü açıktır.

Ve son olarak, resmi Twitter aracılığıyla EverGrow Coin’den gelen haberler, projelerinin metaverse’e taşınacağını “%100” doğruluyor.

EverGrow, yalnızca 3 ay önce piyasaya sürülmesinden bu yana kripto pazarını fırtına ile ele geçirdi ve bu yeni başlayan projenin, merakla beklenen kripto dostu içerik oluşturma platformu Crator’u metaverse’e taşıyacağı haberi, bu projeyi ilerletmek için katalizör olabilir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu