Editörün SeçtikleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri
Trend

Bugün En Çok Kazandıran Kripto Paraların Analizi

Son 24 saat içinde en çok yükselen kripto paralar hangileri? En çok yükselen altcoinler ve daha fazlası.

Küresel kripto para piyasası 24 Haziran’dan 25 Haziran 2022’ye kadar geçen gün içinde %2,34 büyüyerek 1 milyar dolara ulaştı. Yatırımcılar ve tüccarlar, kapitalizasyon açısından en iyiler listesinden birkaç sanal varlığın aynı anda birkaç sanal varlığın başarılı olduğunu kaydetti. son 24 saat içinde önemli ölçüde arttı. Bileşik (COMP), Mina (MINA) ve Quant (QNT), bu kadar kısa bir sürede fiyatı %13’ten fazla artıran en başarılı sonuçları gösterdi.

En iyisi, merkezi olmayan platform (DeFi) kripto para birimi Bileşiğiydi. Yerel COMP jetonu, 354.14 milyon dolarlık bir sermaye ile en iyi jetonlar listesinde 91. sıraya geri döndü. COMP’un fiyatı, 25 Haziran’da Moskova saatiyle 14:30 itibariyle, bir gün önceki aynı değerden %15.63 daha yüksek olan 49.49$’a ulaştı. . Aynı zamanda, sanal varlık geçen hafta %65,56 oranında daha pahalı hale geldi.

Günlük değer artışı açısından ikinci sırayı, dünyanın en küçük blok zincirlerinden birinin ana para birimi olan Mina kripto para birimi aldı. MINA, toplam 415.02 milyon dolarlık teklifle 81. sırada yer aldı. Sanal para, bir gün önceki rakamlardan %14.87 daha yüksek olan 0.74$ değerine ulaştı.

Üçüncü sırayı, günde yüzde 13,73’lük bir artışla yatırımcıları aniden memnun eden Quant kripto para birimi aldı. Şu anda bu dijital para birimi, en iyi kripto para birimleri listesinde 61. sırada yer alıyor. QNT oranı 63,27 dolar ve varlığın kapitalizasyonu 763,87 milyon dolar.

Daha önce, Coinfili.com editörleri şunları bildirdi: Uzmanlara göre, Bitcoin (BTC) oranı düşüş döngüsüne girdi. 25 Haziran 2022 itibariyle, tarihsel maksimum değerden amortisman %73 idi. Ancak bu senaryonun benzersiz olduğunu ve kripto para birimleri tarihinde ilk kez olduğunu kaydettiler.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu