Altcoin HaberleriDogecoin (DOGE)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Bugün Dogecoin’de Neler Oluyor?

Bugün Dogecoin'de Neler Oluyor?

Ne Oldu

Bugün meme token Dogecoin ( CRYPTO:DOGE ) için çok değişken bir gün oldu . Asya işlem saatlerinde, Dogecoin bir uçurumdan düştü ve bir saatten biraz daha uzun bir süre içinde, saat 03:00 civarında yaklaşık %5 düştü. O zamandan beri, bu token kayıplarının çoğunu geri aldı ve şu anda 14:50 ET itibariyle sadece %0,4 düşüşle işlem görüyor.

Dogecoin, geçtiğimiz hafta Tesla CEO’su Elon Musk’ın Dogecoin hakkında bir kez daha tweet attığı haberleri üzerine bir kez daha spekülatif bir ivme kazandı. Bu sefer, sözde “Dogemaster”, Dogecoin’in şirket web sitesinde Tesla mal alımları için kullanılmasına izin verecekti. Ancak, bu tweet’ten bu yana Dogecoin, tweet öncesi işlem gördüğü seviyelere geri döndü.

Ne Olacak

Dogecoin gibi mem kriptoları için, haber akışındaki bir artış veya bunun eksikliği, bu tokenin kısa vadeli getirilerini sağlayabilir veya bozabilir. Son zamanlarda, Dogecoin yatırımcıları, Musk’ın yukarıda bahsedilen tweet’i gibi bazı spekülatif katalizörlerle ilgili (genellikle kısa) rallilerden yararlandı. Bununla birlikte, son zamanlarda köpeklerden ilham alan bu jetonla ilgili haber akışının olmaması, yatırımcıların kısa sürede dağıldığını gördükleri kazançların çoğuna yol açtı.

Dogecoin veya diğer herhangi bir yüksek spekülatif token için sürdürülebilir momentumun korunup korunmayacağı, şu anda görülecek. Makro ortam, daha yüksek faiz oranları lehine kolay para politikalarının bir kenara itildiği daha şahin bir ortam gibi görünüyor. Piyasaya akan daha az riskli sermaye, en azından yakın vadede, daha fazla spekülatif varlık için devam eden satış baskısı yaratabilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Phunware Stokları Bugün Neden Yükseldi?

Dogecoin Geleceği

Dogecoin veya diğer herhangi bir meme tokenindeki yatırımcılar, şu anda bu varlıklara yatırım yapmanın risklerinin farkında olmalıdır. Elbette, başka bir parabolik koşu gerçekleşebilir. 2021’de gördüğümüz gibi, her şey mümkün.

Bununla birlikte, şu anda olasılıklar dengesi, Dogecoin ve yavrularından ilham alan akranları için daha zor bir yakın vadeli görünüme işaret ediyor. Dogecoin’in yarın başka bir Musk tweet’i alması ve haberlerde patlama yapması olası. Bununla birlikte, bir süre haber almamamız da mümkündür ve bir katalizöre güvenen yatırımcılar çantayı elinde tutabilir. Zaman gösterecek.

Altcoin Haberleri: Altcoin Haber’ini Okudunuz.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu