HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriMetaVerse Haberleri

Bu Metaverse Kripto Paraya Çok Dikkat Edin!

Bu Metaverse Kripto Paraya Çok Dikkat Edin!

  • Sandbox geçen yıl yükseldi — oyun daha yeni başladığında.
  • Oyunda alışveriş yapan cüzdan sayısı, bir yıl önce yaklaşık 4.000’den yaklaşık 25.000’e yükseldi.
  • Sandbox’ın başarısı, jetonu gerçek dünyada kullanılamadığı için tamamen oyuna bağlıdır.

Kripto para birimleri genellikle para depolama veya varlık alım satımı fikriyle ilişkilendirilir. Ve bunlar, merkezi olmayan finans dünyasına açılan kapılardır. Ancak kripto para birimleri de finansal işlemlerin ötesinde bir isim yapıyor. Aslında, yeni dünyaların anahtarı haline geliyorlar. İnsanların sosyalleşebileceği, konserlere katılabileceği ve hatta arazi satın alabileceği metaverse‘den veya sanal dünyalardan bahsediyorum.

Manşetlere çıkan bu oyunculardan biri de The Sandbox ( CRYPTO:SAND ). Bu, Ethereum blok zinciri üzerine kurulmuş bir oyundur – yani tüm oyun etkinliği orada gerçekleşir. Ve oyuncular bu sanal dünyada alışveriş yapmak için Sand jetonlarını kullanırlar. Sandbox geçen yıl oyun başlarken %19,000’den fazla tırmandı. Şimdi soru şu ki, bugünün seviyesinden bu metaverse kriptosu bir çoklu torbalayıcı olabilir mi? Hadi bulalım.

Kazanmak İçin Oynanılan Bir Oyun

İlk önce bu dinamik oyuncu hakkında biraz. Sandbox, oynayarak kazanılan bir oyundur. Bu, örneğin oynadıkça arazi satın alabileceğiniz anlamına gelir. Daha sonra kar elde etmek için o araziyi diğer oyunculara satabilirsiniz. Tüm işlemler Sand jetonları ile yapılır. Sandbox’ı manşetlere ne koydu? Rapçi Snoop Dogg’un da aralarında bulunduğu ünlüler yoğun ilgi gördü. Sandbox’ta arazi satın aldı ve orada bir konak inşa ediyor. Oyuncular mevcut lotların haritasını inceleyebilir ve hatta ünlü rapçinin yanında bir tane satın alabilir. Veya Snoop Dogg metaverse deneyimlerine ve partilerine erişim kartı satın alabilirler. Diğer tanınmış inşaatçılar arasında video oyunu devi Atari yer alıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: İşte Shiba Inu ve Dogecoin İçin Büyük Bir Tehdit Geliyor

Sandbox’a ilgi artıyor. Nonfungible.com’a göre, aktif cüzdanların veya bir varlık alıp satanların sayısı geçen yılın Ocak ayında yaklaşık 4.000’den bugün yaklaşık 25.000’e yükseldi.

Sandbox kısa süre önce ilk Alpha çok haftalık oyun etkinliğini tamamladı ve şimdiden bir sonrakini planlıyor. Kullanıcılar, başka bir oyuncu satmaya istekliyse, bir geçiş kazanarak veya bir tane satın alarak erişim elde eder. Sandbox, Alpha sezon 1’in 150.000 saatten fazla oynandığını ve 200.000’den fazla ziyaretçiyi içerdiğini söyledi.

Piyasa değeri söz konusu olduğunda, Sandbox şu anda dünyanın en büyük 39. kripto para birimidir. Bir çoklu torbacı olabilir ve önemli ölçüde daha yükseğe tırmanabilir mi? The Sandbox için büyük bir risk, tamamen oyunun popülaritesine bağlı olmasıdır. Sand jetonunu gerçek dünyada kullanamazsınız. Dolayısıyla, The Sandbox’a yapılacak bir yatırım, oyunun popülerlik kazanacağı ve rakipler arasında öne çıkacağına dair bir bahistir.

Potansiyel bir çoklu torbacı mı?

Ancak Sandbox oyuncuları cezbetmeye devam ederse, çoklu torbaya dönüşebilir. Hareket, matematik perspektifinden de çalışır. Sandbox bugün yaklaşık 4,48 $’dan işlem görüyor ve dolaşımdaki 921 milyon jeton arzına sahip. Üç katına çıkarsa, piyasa değeri 12 milyar doları bulur. Bu, onu piyasa değerine göre 16. en büyük kripto para birimi yapar.

Kripto para piyasası değişkendir – bu nedenle böyle bir hareket hızlı bir şekilde gerçekleşebilir. Ve piyasa da riskli — yani böyle bir hareket hiç gerçekleşmeyebilir. Kripto para birimi satın alırken, yalnızca kaybetmeyi göze alabileceğiniz kadar yatırım yapmanız önemlidir. Bununla birlikte, Sandbox izlenmesi gereken bir oyuncudur. Büyük isimlerin ve oyun tutkunlarının ilgisini çekiyor. Eğer buna sadık kalırlarsa, Sandbox ivme kazanabilir ve hatta belki bir çoklu torbacı olabilir.

Sorumluluk Reddi: Sorumluluk Reddi: Bu sayfalardaki bilgiler, riskler ve belirsizlikler içeren ileriye dönük ifadeler içermektedir. Bu sayfada yer alan piyasalar ve araçlar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bu varlıklarda hiçbir şekilde alım veya satım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi kapsamlı araştırmanızı yapmalısınız. Kripto Para Haber Sitesi Coinfili, bu bilgilerin hata, hata veya önemli yanlış beyan içermediğini hiçbir şekilde garanti etmez. Ayrıca, bu bilgilerin güncel nitelikte olduğunu garanti etmez. Açık Kripto Piyasalara yatırım yapmak, yatırımınızın tamamının veya bir kısmının kaybının yanı sıra duygusal sıkıntı da dahil olmak üzere büyük bir risk içerir. Toplam ana para kaybı da dahil olmak üzere kripto para veya genel yatırımla ilgili tüm riskler, kayıplar ve maliyetler sizin sorumluluğunuzdadır. Bu makalede ifade edilen görüş ve görüşler yazarlara aittir ve Coinfili’in veya reklamcılarının resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir. Yazar, bu sayfada yayınlanan bağlantıların sonunda bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz. Makalenin gövdesinde aksi açıkça belirtilmemişse, yazının yazıldığı sırada yazarın bu makalede belirtilen hisse senetlerinde herhangi bir pozisyonu ve adı geçen herhangi bir şirketle herhangi bir ticari ilişkisi yoktur. Yazar, bu makaleyi yazdığı için Coinfili’ten başka bir ücret, tazminat almamıştır. Coinfili ve yazar kişiselleştirilmiş öneriler sağlamaz. Yazar, bu bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz. CoinFili ve yazarı, bu bilgilerden ve bunların görüntülenmesinden veya kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir hata, eksiklik veya herhangi bir kayıp, yaralanma veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Hatalar ve eksiklikler hariçtir. Yazar ve CoinFili kayıtlı yatırım danışmanı değildir ve bu makaledeki hiçbir şey yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu