Altcoin HaberleriAxie Infinity (AXS)HaberlerKripto Para Haberleri

Bu kripto platformları, Axie Infinity tokenlerine %90 faiz sunuyor

Bu kripto platformları, Axie Infinity tokenlerine %90 faiz sunuyor

AXS, yüzde 10 APY’de USD Coin olan bir sonraki en çok kazandıran kripto para biriminden dokuz kat daha fazla faiz alıyor.

Çoğu kripto para meraklısı için para, düşükten alıp yüksekten satmaktan gelir. Bununla birlikte, son birkaç yılda DeFi’den NFT’lere kadar birçok başka yol açıldı. Ve şimdi, Axie Infinity jetonlarının sahipleri, jetonlarını Hong Kong merkezli bir dijital varlık yatırım platformuna yatırdıkları için yıllık yüzde 90’a kadar faiz kazanabilirler.

Finblox, herhangi bir kilitlenme gerektirmeden 15.000’den fazla kullanıcıya altı dijital para biriminde yıllık getiri ödeyen bir yatırım platformudur. En düşük getiri, yüzde 3 ödediği Ethereum ve Bitcoin’de. Avalanche ve Solana’da yüzde 8 ve USD Coin’de yüzde 10 APY ödüyor.

Axie Infinity jetonları söz konusu olduğunda, Finblox bankayı bozar ve şaşırtıcı bir şekilde yüzde 90 APY öder. Bu getiriyi, varlığı finansal kurumlara, kaldıraç olarak kullanmak için ve hatta DeFi alanındaki diğer güvenilir ortaklara ödünç vermek gibi faaliyetler yoluyla üretir.

Axie Infinity, hızla yükselen blockchain oyun dünyasının en büyük oyuncularından biri haline geldi. 4,6 milyar doları aşan bir piyasa değeriyle, oyunla ilgili üçüncü en büyük kripto para birimidir ve yalnızca Decentraland’ın MANA ve The Sandbox’ının (SAND) gerisindedir.

Geçen yıl, AXS sadece 0,5 dolardan bugün yüzde 15.000 artışla 76 doların üzerinde işlem görmek için yükseldi. Geçen yıl Kasım ayında kripto patlamasının zirvesinde, 165 dolar ile yeni bir rekor fiyat belirledi.

Finblox’un kurucu ortağı Peter Hoang şunları söyledi:

Axie Infinity, kripto oyunlarını ana akım haline getirdi ve herkesin zamanını kazan-kazan mekanizmasıyla paraya çevirmesi için yeni bir yol yarattı.

Peter, Güneydoğu Asya’da oldukça başarılı olan sıfır komisyonlu bir hisse senedi ticareti uygulaması olan Gotrade’in kurucusu ve CEO’su olarak görevinden ayrıldıktan sonra Finblox’u kurdu. 16 milyon müşterisiyle bölgenin en büyüğü olan Filipinli bir kripto borsası olan Coins.ph’in eski CTO’su Dmitriy Paunin ile güçlerini birleştirdi.

Finblox, piyasaya sunulduğundan bu yana büyük bir başarı elde etti. Geçen yıl Aralık ayında, Sequoia Capital ve MSA Capital gibi ünlü yatırımcılardan yedi haneli fon sağladı.

O sırada yorum yapan Peter şunları söyledi:

Vizyonumuz, önümüzdeki 1 milyar insanın kripto ile servetlerini oluşturmasına yardımcı olmaktır. Sunabileceğimiz şey, diğer DeFi platformlarıyla ilişkili daha tutarlı oranlar ve kilitlenme süreleri olmadan istikrardır. Temel odak noktamız, kullanıcılarımızın uzun vadede servet biriktirmesine ve gelecekleri için finansal bloklar oluşturmasına yardımcı olacak erişilebilir ve modern bir ürün oluşturmaktır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu