Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri

Bu Kripto Paraların Sahipleri Fiyatlarının Yakında Artacağına İnanıyor

Bu kripto paralar için fiyatların artmasını beklediğini, ancak Polkadot için aynı şeyi söylemiyorlar.

Popüler zincir üstü veri sağlayıcısı Santiment, ilk on dijital para birimi olan Bitcoin, BNB ve XRP ile ilgili tüccar duyarlılığının arttığını tweetledi .

Ancak rapor, Polkadot (DOT) için tüccar duyarlılığının daha da olumsuz hale geldiğini vurguluyor.

XRP, BNB, BTC’nin yükselmesi bekleniyor

Ağırlıklandırılmış Duyarlılık Karşılaştırma metriği, Bitcoin ve Ripple ve Binance borsasına bağlı madeni paralar için son tüccar duyarlılığının piyasadaki diğer tüm kripto para birimlerinin üzerinde yükseldiğini gösteriyor.

Ancak veriler, Polkadot (DOT) hakkındaki görüşün “normalden daha olumsuz” olduğunu gösteriyor.

Bir ay önce Santiment, XRP’nin balinalar tarafından büyük bir birikimle karşı karşıya olduğunu duyurdu – beş yılın ikinci en büyük birikimi. O zamanlar analitik şirketi, 10 milyondan fazla jetona sahip XRP adreslerinin XRP’de stoklandığını paylaşmıştı.

Dikkatinizi Çekebilir: AB Parlamentosu 14 Mart’ta Kripto Para Birimi Tasarısını Oylayacak

2022’de XRP, BNB, Bitcoin fiyat davranışı

Bu yıl başladığından beri, üç madeni paranın tamamı düşüşte. Bitcoin, 47.700 dolarlık bölgeden düşmeye başladı ve 24 Ocak’ta en düşük 33.495 dolara düştü. Şimdiye kadar 2022’nin ilk çeyreğinde birkaç kez 44.000 dolara ulaşan amiral gemisi kripto para birimi CoinMarketCap’e göre 39.076 dolardan el değiştiriyor. Bu, 10 Kasım’da ulaşılan tüm zamanların en yüksek BTC fiyatı olan 68.789 $’ın yüzde 43.17 altında.

3 Ocak’ta Binance Coin (BNB) 531.6 dolardan işlem görüyordu. Bu yıl şimdiye kadarki en düşük seviyeye 24 Şubat’ta ulaşıldı – jeton başına 331,12 dolar. Yazının yazıldığı sırada varlık, BNB’nin geçen yıl 10 Mayıs’ta vurduğu 690.93 dolarlık tarihi zirvesinin yüzde 373.64 – 45.89 dolar altında oturuyor.

XRP, 2 Ocak’ta yıla 0,8617 $’dan başladı. O zamandan beri, kriptopara 24 Ocak’ta 0,565 $’ın en düşük seviyesini gördü. 8 Şubat’ta altıncı en büyük kriptopara 0,925 dolar seviyesine ulaşmayı başardı.

Bununla birlikte, SEC’in Ripple Labs ve iki patronu – Brad Garlinghouse ve Chris Larsen – aleyhine açtığı sürekli dava, madalyonun yeni zirvelere ulaşmasını engelliyor. Kripto Coinfili tarafından yakın zamanda bildirildiği üzere mahkeme, Garlinghouse ve Larsen’in SEC’in kendilerine karşı açılan davalarının reddine yönelik bireysel başvurularını reddetti.

Cumartesi günü, XRP, yılın başladığı fiyat çizgisine geri döndü – 0,84 dolar. Basın zamanında, XRP 0,8007 dolardan el değiştiriyor.

Binance, 50,7 milyon XRP’yi kaydırdı

Whale Alert’in son tweetine göre, en büyük küresel borsa Binance, bilinmeyen olarak etiketlenen bir cüzdana 50.692.009’luk ağır bir XRP yığını aktardı. Bu, 40.312.788’e eşdeğerdir.

Ancak XRP on-chain analitiğine odaklanan Bithomp platformu, Whale Alert tarafından “bilinmeyen” olarak işaretlenen cüzdanın aslında Binance’e ait başka bir adres olduğunu gösterdi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu