Algorand (ALGO)Altcoin HaberleriAvalanche (AVAX)Cardano (ADA)FinansHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)

Bu Kripto Paralar 2022’de Shiba Inu’yu Yenebilir

Bu Kripto Paralar 2022'de Shiba Inu'yu Yenebilir

  • İlk oyuncu, işlem hızını önemli ölçüde artıracak bir güncelleme başlatmayı hedefliyor.
  • Listedeki ikinci kripto, birlikte çalışabilirlik söz konusu olduğunda kazanandır.
  • Üçüncüsü, güvenliği ve ademi merkeziyetçiliği ile bilinir.

Geçen yıl Shiba Inu , Ethereum üzerine inşa edilmiş başka bir tokenden kripto para birimi endüstrisindeki en tanınmış isimlerden birine geçiş yaptı. Güçlü destekçi tabanı onun arkasında toplandı ve Shiba Inu yılı %45.000.000’den fazla kazançla tamamladı.

Ama bu güzel zamanların Shiba Inu için devam edeceğini sanmıyorum. Sınırlı gerçek dünya kullanımıyla, bu yılki performans da sınırlı olabilir. Ve yatırımcılar bir sonraki kripto para birimi kazananlarını aramaya başlayacaklar. İşte listelerini oluşturabilecek ve bu yıl Shiba Inu’yu yenebilecek üç patlayıcı kripto para birimi.

Dikkatinizi Çekebilir: Bu Metaverse Kripto Paraya Çok Dikkat Edin!

1. Cardano

Cardano ( CRYPTO:ADA ) geçen yıl %673 arttı, ancak bu, bu genç kripto para birimi için iki nedenden dolayı sadece bir başlangıç olabilir. İlk olarak, Cardano kalite odaklı olarak inşa ediliyor. Beş geliştirme aşamasından oluşan bir yol haritası belirledi.

Şu anda, son iki aşamada aynı anda çalışıyor. Hedef, tamamen merkezi olmayan, kendi kendini idame ettiren bir sistemdir. Ve kaliteyi daha da artırmak için Cardano’daki her güncelleme veya değişiklik uygulanmadan önce akran incelemesinden geçirilir.

İşte Cardano’nun tırmanmasının ikinci nedeni: Kripto para birimi henüz tamamlanmadığından, birçok katalizör önümüzde duruyor. Sadece bu hafta Cardano bir dönüm noktasına ulaşıyor. Cardano üzerine kurulu ilk merkezi olmayan finans borsası SundaeSwap bugün piyasaya çıkıyor.

Ancak izlenmesi gereken en büyük katalizörlerden biri Hydra ölçeklendirme sisteminin piyasaya sürülmesidir. Bu, yılın sonunda gerçekleşebilir ve herhangi bir blok zinciri için önemli bir unsur olan işlem hızında büyük bir artış sağlayacaktır. Cardano, Hydra sayesinde saniyede 250 işlem yerine 1 milyona kadar işlem yapabilir.

2. Avalanche

Avalanche ( CRYPTO:AVAX ) %3,300’den fazla kazançla harika bir 2021 geçirdi . Ancak Cardano gibi bu oyuncu da yeni başlıyor olabilir.

Avalanche, diğer blok zincirlerinden öne çıkmasına yardımcı olan iki ana unsur sunar. Birincisi, örneğin Ethereum veya Polkadot gibi diğer büyük blok zincirlerinden daha yüksek hızlarda çalışmasıdır . Avalanche saniyede 4.500 işlem gerçekleştirir ve her birini iki saniyeden daha kısa sürede tamamlar.

Avalanche’ın öne çıkmasına yardımcı olması gereken bir diğer unsur, birlikte çalışabilirliğidir. Geliştiriciler, Ethereum’da kullanılan programlama dili olan Solidity’de merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) yazabilir ve bunları Avalanche’da başlatabilir. Kullanıcılar ayrıca bir köprü kullanarak varlıkları Ethereum ve Avalanche arasında ileri geri aktarabilir.

Bu noktalar önemlidir, çünkü orada binlerce kripto oyuncusu varken, birlikte çalışanların giderek daha fazla kullanıcıyı ve dolayısıyla yatırımcıları çekme şansı daha yüksektir.

3. Algorand

Cardano ve Avalanche gibi, Algorand ( CRYPTO :ALGO ) işlem hızı söz konusu olduğunda güçlü yönlere sahiptir. Blok zinciri, anında işlem tamamlama ile saniyede 3.000 işlemi işleme yolundadır. Ve sonunda saniyede 45.000’den fazla işlem yapmasına izin verecek bir sistem üzerinde çalışıyor.

Algorand, hızın ötesinde, güvenlik odaklı bir ağ modeli de sunuyor. İşlemleri doğrulamak için saf hisse kanıtı kullanır.

Birçok blok zinciri, hisse kanıtı kullanır – bu, doğrulama gücünün belirli bir düzeyde holdinge sahip olanlara gittiği anlamına gelir. Ancak Algorand’ın yönteminde , hissedarlar varlıklarının boyutuna bakılmaksızın rastgele seçilir, bu da daha büyük bir ademi merkeziyetçiliğe ve en büyük sahiplerin sisteme hakim olma riskinin azalmasına yol açar.

Algorand ayrıca çatalsız bir blok zinciridir; bu, ağın yeni bir sürüme bölünemeyeceği anlamına gelir. Bu, takas edilemeyen tokenlerin (NFT’ler) oluşturulması ve yönetimi için özellikle çekici olabilir, çünkü bir çatal oluştuğunda, bir NFT’nin kopyalanma veya değerini kaybetme olasılığı vardır.

Algorand geçen yıl zaten %400’den fazla tırmandı. Ancak hızı ve güvenliği giderek daha fazla kullanıcıyı cezbederse, bu kripto para birimi 2022 ve sonrasında Shiba Inu’yu kolayca yenebilir.

Sorumluluk Reddi: Sorumluluk Reddi: Bu sayfalardaki bilgiler, riskler ve belirsizlikler içeren ileriye dönük ifadeler içermektedir. Bu sayfada yer alan piyasalar ve araçlar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bu varlıklarda hiçbir şekilde alım veya satım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi kapsamlı araştırmanızı yapmalısınız. Kripto Para Haber Sitesi Coinfili, bu bilgilerin hata, hata veya önemli yanlış beyan içermediğini hiçbir şekilde garanti etmez. Ayrıca, bu bilgilerin güncel nitelikte olduğunu garanti etmez. Açık Kripto Piyasalara yatırım yapmak, yatırımınızın tamamının veya bir kısmının kaybının yanı sıra duygusal sıkıntı da dahil olmak üzere büyük bir risk içerir. Toplam ana para kaybı da dahil olmak üzere kripto para veya genel yatırımla ilgili tüm riskler, kayıplar ve maliyetler sizin sorumluluğunuzdadır. Bu makalede ifade edilen görüş ve görüşler yazarlara aittir ve Coinfili’in veya reklamcılarının resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir. Yazar, bu sayfada yayınlanan bağlantıların sonunda bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz. Makalenin gövdesinde aksi açıkça belirtilmemişse, yazının yazıldığı sırada yazarın bu makalede belirtilen hisse senetlerinde herhangi bir pozisyonu ve adı geçen herhangi bir şirketle herhangi bir ticari ilişkisi yoktur. Yazar, bu makaleyi yazdığı için Coinfili’ten başka bir ücret, tazminat almamıştır. Coinfili ve yazar kişiselleştirilmiş öneriler sağlamaz. Yazar, bu bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz. CoinFili ve yazarı, bu bilgilerden ve bunların görüntülenmesinden veya kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir hata, eksiklik veya herhangi bir kayıp, yaralanma veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Hatalar ve eksiklikler hariçtir. Yazar ve CoinFili kayıtlı yatırım danışmanı değildir ve bu makaledeki hiçbir şey yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu