Ekonomi HaberleriKripto Para Analizleri

Bu Hafta Piyasalar’da Neler Bekleniyor?

ABD hisse senedi piyasaları, Başkan Joe Biden’in virüsün yayılmasını kontrol altına almak için yeni planlarını açıklamasının ve Gıda ve İlaç Dairesi’nin (FDA) Pfizer ve Merck’in sözlü COVID-19’unu onaylamasının ardından, COVID-19 ile mücadele konusundaki iyimserlikle bu haftanın ilerleyen saatlerinde toparlandı. tedaviler. Konferans Kurulu’nun Tüketici Güven Endeksi, daha fazla Amerikalı’nın önümüzdeki altı ay içinde bir ev veya araçlar ve ev aletleri gibi diğer büyük ürünleri satın almayı planladığını gösterdiğinden, tüketici güveni de arttı.

Dikkatinizi Çekebilir: Axe infinity neyi destekliyor?

Yılın son işlem haftasına girerken, yükseliş yatırımcıları, yatırımcı iyimserliği ve tatil ikramiyelerinin yatırımının bir kombinasyonundan kaynaklandığı düşünülen mevsimsel bir fenomen olan “ Noel Baba rallisi ” bekleyebilirler. 1960’lardan bu yana, piyasalar tipik olarak hissedarlara Aralık ayı için olumlu kazançlar getirdi. Yatırımcılar ayrıca ABD konut piyasasının durumuna ilişkin bir güncelleme ve Çin’deki üretim görünümüne ilişkin bir okuma da dahil olmak üzere birkaç önemli veri yayınını sabırsızlıkla bekleyebilirler.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu