Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Bu Dört Altcoin Yedi Gün İçinde %100’den Fazla Arttı!

Altcoinlerin listesi, işte haberin detayları!

Dört küçük altcoin, geçen hafta %100 veya daha fazla kazanç elde ederek Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinden daha iyi performans gösterdi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Bunların arasında lider, STEPN (GMT) tokenidir. STEPN, kullanıcıları outdoor (spor) aktivitelerine katılmaları karşılığında ödüllendiren bir projedir.

Projenin iki tokeni var: Yönetişim için Green Metaverse (GMT) ve oyundaki takas edilemeyen tokenler (NFT’ler) satın almak için Green Satoshi (GST).

STEPN’in fiyatı yedi gün içinde %200 artarak 0.28$’dan 0.84$’a yükseldi. GMT şu anda 0,78 dolardan işlem görüyor.

Ayrıca, Sony’nin eski üst düzey yöneticileri tarafından yaratılan JasmyCoin (JASMY) de ivme kazanıyor.

Jasmy platformu, kullanıcıların Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazları tarafından oluşturulan bilgileri kurumsal işletmelere satmasına olanak tanıyan bir dijital pazar oluşturmak için tasarlanmıştır. JASMY belirteci, ekosistemdeki merkezi ödeme para birimi olarak hizmet eder.

JasmyCoin bir haftada 0,016 $’dan 0,047 $’a %193 arttı. Yazma sırasında, JASMY günde %3,81 arttı ve 0,034 dolar değerinde.

Dikkatinizi Çekebilir: FTX, Good Luck Games’i satın aldı

Origin Protocol (OGN) de bu hafta mükemmel bir performans sergiledi. Ethereum (ETH) blok zinciri üzerine inşa edilen Origin Protocol ekosistemi, NFT’lere ve merkezi olmayan finansa (DeFi) odaklanmıştır. Projenin Origin Dollar (OUSD) adında bir sabit parası var.

Origin Protocol tokeni bir haftada %112 artarak 0,40 dolardan 0,85 dolara yükseldi. OGN şu anda 0,70 dolar değerinde.

Unibright projesi, şirketler için maliyetleri düşürmeye ve teknoloji konusunda bilgili geliştiricilere olan ihtiyacı azaltmaya odaklanan blok zinciri çözümleri sunuyor. Yaratıcılar, projelerini “İşletmeler için Ethereum” olarak adlandırıyor.

Unibright (UBT) yedi gün içinde %100 artarak 0.97 dolardan 1.94 dolara yükseldi. Yazma sırasında, UBT 1,76 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu