Altcoin HaberleriEthereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para HaberleriSolana (SOL)Web 3.0

Bu Altcoin, Web3 oyunlarında Ethereum’u geçecek!

Oyun stüdyosu Paradox'un liderliği, Solana'nın bu yıl blok zinciri oyun endüstrisinde lider konumda olacağına inanıyor.

Paradox Stuios’un CEO’su ve kurucusu Amio Talio, Altcoin-Solana ağının gelecekte Web3 oyun endüstrisinde Ethereum’u geçeceğini söyledi. Talio, Solana’nın sürekli gelişim halinde olduğunu ve giderek daha fazla p2p oyun geliştiricisinin ilgisini çektiğini iddia ediyor, ancak bu kapsama dahil edilmiyor.

Son dakika haber ve gelişmelerden haberdar olmak için bizi Twitter‘da takip edin.

Stüdyosu şu anda birkaç p2p projesi üzerinde çalışıyor ve blockchain oyunlarına aşina olan uzmanların desteğini almaya çalışıyor. Talio, birçoğunun Ethereum Solidity yerine Solana Rust platformunu tercih ettiğini söylüyor. Ayrıca Solana, geliştiricilere platformlarına geçmeleri için para ödüyor ve bu eğilim yalnızca ivme kazanıyor.

Altcoin: Solana vs Ethereum

Şimdiye kadar Solana, Web3 oyunlarına yaklaşık 400 milyon dolar yatırım yaptı ve bu yıl piyasaya sürülmesi planlanan “devasa bir oyun listesine” yatırım yapmaya devam ediyor.

Talio, “Her ürün veya hizmetin, amacı para kazanmak ve karı maksimize etmek olan bir işletme tarafından sağlandığını anladığınızda, düşük ücretli ve yüksek işlem hızına sahip bir sistemin sizin için en faydalı olacağını anlıyorsunuz” diyor.

Stüdyonun kurucusu, blockchain oyunlarının önümüzdeki aylarda çok sayıda oyuncuyu çekeceğinden emin. Ve pazar lideri, onlara sadece benzersiz bir oyun deneyimi değil, aynı zamanda kullanışlı ve hızlı bir altyapı da sağlayabilecek stüdyo olacak.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto sorumlusu Standard Chartered, kurumsal yatırımcılar için ürünler piyasaya sürüyor

Şubat ayının başlarında bilgisayar korsanlarının Solana ağındaki Wormhole köprüsünü hacklediğini ve toplam 320 milyon dolar karşılığında 120.000 ETH çekildiğini hatırlayın.
Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu