Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)

Bu Altcoin Justin Bieber’in dikkatini çekti

Pop yıldızının dikkatini çeken Altcoin, İşte Haberin Detayları!

Pop yıldızı Justin Bieber, kripto endüstrisine ve ünlü Altcoin, Shiba Inu meme madeni parasının bir klonuna ilgi duyduğunu ifade etti.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Geçen yılın ikinci yarısında, Altcoin Shiba Inu (SHIB) olağanüstü bir yükseliş ve neredeyse aynı parlak düzeltme gösterdi. Belki de bu yüzden Shibkiller ve ShibX dahil olmak üzere neredeyse her ay SHIB kopyaları görünmeye başladı.

Ve böyle bir kripto varlığı Shiba Inu’nun sahip olduğu başarı düzeyine ulaşmamışken, Justin Bieber ShibKiller Army Twitter hesabını takip etmeyi gerekli buldu.

ShibKiller Army
ShibKiller Army

Profil fotoğrafı, bir Shiba Inu köpeğinin bölünmüş bir görüntüsüdür. 20 Mart akşamı, ShibKiller Army’nin Justin Bieber ile birlikte 481 abonesi vardı.

Aksi takdirde, proje hakkında çok az bilgi var. 6 Mart 2022’de Telegram’da bir grubun ayrı bir tweet ile tanıtıldığı biliniyor.

Dikkatinizi Çekebilir: ABD Menkul Kıymetler Komisyonu DeFi için bir tuzak hazırlıyor

Yeni kripto para biriminin potansiyel bir Shib katili olarak lanse edilmesine rağmen, orijinal meme parası pek tehlikede değil. Ciddi projeler, bu durumda sahip olmadığımız kapsamlı bilgilerle pazara giriyor.

Şu anda kripto piyasası, köpek temalı meme madeni parasından ilham alan varlıklarla dolu: King Shiba, SHIBAVAX, Shiba Fanton, Shibalana, BitShiba, Baby Shiba Inu, Shiba Inu Classic ve daha fazlası. İlginç bir şekilde, bazıları SHIB’den daha yüksek kapitalizasyon elde etti.

Örneğin, 20 Mart akşamı King Shiba, günlük %5 kazançla 0.01079$’dan işlem görürken, SHIB 0.00002291$ değerindeydi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu