Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Bu Altcoin Fiyatı %1176 Arttı

Altcoin fiyatı oyna-kazan sayesinde %1176 arttı

Mart ayında merkezi olmayan finans (DeFi) ve oyun altcoinleri hala sıcak bir konu.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Xido Finance (XIDO), likidite sağlayıcılarına getirileri artırmaları için teşvikler sunan Altcoin, sınırlı 100 milyon XIDO token arzına sahip otomatik bir piyasa yapıcıdır.

Bu hafta, “metaveriye ilk adımı atmak” için oyna-kazan oyun projesi resmen başlatıldı. Bundan hemen sonra, XIDO tokeni Singapur merkezli kripto borsası XT’de listelendi.

Bir noktada, XIDO haftalık %200 artış kaydederek 81.08$’a yükselirken, piyasa değeri 2.049.535.000$’a ulaştı.30 gün içinde, kripto para varlığı %1176’lık bir artışla 56. sıraya yükseldi.

Xido Finance, 2020’nin üçüncü çeyreğinde Binance Akıllı Zincirinde (BSC) piyasaya sürüldü, XIDO jetonu geçen yıl Haziran ayında piyasaya girdi ve aynı ayda 481 dolarla zirve yaptı.

Xido Finance’in belirtilen hedefi, “topluluğun sahip olduğu tamamen şeffaf, açık kaynaklı bir oracle platformunu teşvik etmektir.”

Dikkatinizi Çekebilir: Bored Ape Yacht Club’ın yaratıcıları, NFT için teaser yayınladı

Proje web sitesine göre, yakın gelecekte kendi cüzdanını piyasaya sürmesi ve daha fazla kripto borsasında XIDO listelenmesine ulaşması planlanıyor.

XIDO şu anda günlük yaklaşık %11 kayıpla 63.34$’dan işlem görüyor. CoinGecko kripto para birimi derecelendirmesinde, token 68. sırada yer alıyor, 7 günlük kâr %166’da kalıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu