Altcoin HaberleriEditörün SeçtikleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)
Trend

Bu Altcoin, Ethereum ağında en çok tutulan 3. token oldu

Altcoin: Shiba Inu, Ethereum ağında en çok tutulan 3. token oldu

SHIB jetonu, büyük sahipler arasında yüksek talep görüyor.

Türkiye: Altcoin olan Shib-mem coin’e nasıl yardım etti?

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Shiba Inu meme-token, sıradan tüccarlar ve büyük oyuncular arasında yüksek talep görüyor. Kısa süre önce, başka bir balina 1 milyon dolarlık SHIB madeni parası satın aldı. Madeni para, Ethereum ağının en popüler holdingleri arasında 3. sırayı aldı. USDT, USDC, Polygon (MATIC), Decentraland (MANA) ve diğer seçkin rakiplerin önüne geçmeyi başardı. Hodler rallisini kazanmayı başaran tek kişi FTX Token ve Ethereum’un (ETH) kendisi.

Ancak geçen haftanın en çok satın alınan madeni paraları sıralamasında Shiba, Ethereum ağının çok sayıda madeni parasına kaybetti. Bu listede, meme para birimi ilk onu kapatıyor. Son 7 günlük dönemin en çok satın alınan kripto para birimleri USDT, USDC, ETH, BUSD ve WBTC oldu.

Dikkatinizi Çekebilir: ConsenSys, İngiltere Premier Ligi’nin resmi NFT ortağı oldu

Shiba’ya olan yüksek genel ilgi, Türkiye’den gelen son söylentilerden kaynaklanıyor. SHIB, enflasyondan muzdarip bir ülkede yasal ihale olarak kabul edilebilir. Yerel Shiba Inu topluluğu, meraklıların bu fikri eski Maliye Bakanı Mustafa Elitaş ile tartıştığını doğruluyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu