Blockchain HaberleriHaberlerNFT Haberleri

Bu 3 NFT Projesi, 10 Milyar Doların Üzerinde Satış Elde Etti

Bu 3 NFT Projesi, 10 Milyar Doların Üzerinde Satış Elde Etti

Opensea, Axie Infinity, Cryptopunks Satışlarda 10 Milyar Dolar’ı Aştı

Eylül ayının sonu yaklaşırken, üç farklı NFT projesinin satışları, tüm zamanların satışlarına kıyasla 10 milyar doları aştı. Her üç proje de benzersizdir, NFT satışlarında lider olan Opensea, kullanıcıların Ethereum ve Polygon ağlarından çok çeşitli NFT koleksiyonları satın almalarına ve satmalarına izin veren bir pazardır.

dappradarın pazar istatistiklerine göre, Opensea bugüne kadar 452.319 yatırımcı arasında 6.85 milyar dolarlık toplam satış gördü . Opensea, son 30 günde 3.78 milyar dolarlık satış elde ettiği için aylık yaklaşık %74.26 artış gördü.

Dapper Verisi
dappradar.com’un 24 Eylül 2021 tarihli NFT pazar istatistiklerine göre ilk on NFT pazarı.

Birkaç yerel jeton ve NFT’den yararlanan blok zinciri oyunu Axie Infinity, proje 640.376 yatırımcılar arasında tüm zamanların toplam 2.17 milyar dolarlık satışını gördüğü için bu hafta 2 milyar doları aştı. Aylık Axie Infinity kayıtları, oyunun son 30 gün boyunca %33,79 düşüşle 574 milyon dolar değerinde satış gördüğünü gösteriyor.

İlginizi Çekebilir : NFT PROJESİ 100 Milyon dolar daha topladı

Son olarak, Cryptopunks adlı NFT koleksiyonu da bugün 1,33 milyar dolarlık satış emri verdiği için milyar dolarlık bir NFT projesidir. Toplam 10.000 Cryptopunk var ve Dune Analytics’e göre, Cryptopunk NFT’ye sahip 2.980 benzersiz sahip (adres) var. Tek bir kuruluş, tüm Cryptopunks koleksiyonunun yaklaşık %254’üne veya %2.54’üne sahiptir.

1,33 milyar dolarlık satıştan, 4,948’e yakın yatırımlar dappradar.com metrikleriyle hesaplanıyor. Şimdiye kadar Opensea, Axie Infinity ve Cryptopunk projeleri toplam 10,35 milyar dolarlık satış gördü.

Dune.xyz’den alınan kayıtlar ayrıca, çok çeşitli Ethereum tabanlı NFT projelerinden satışlarda 8,53 milyar dolar veya 3,100.960 ether olduğunu gösteriyor. Listelenen projeler arasında Cryptopunks, Art Blocks, Bored Ape Yacht Club, Mutant Ape Yacht Club, Rarible, Meebits, Loot ve Superrare yer alıyor. 8.53 milyar dolar, 4.471.826 işlem gerçekleşti ve Ethereum ağında 6.385 NFT projesi var.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu