Altcoin HaberleriAvalanche (AVAX)Ethereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para HaberleriSolana (SOL)

Bu 3 Altcoin’den Hangisi Daha İyi? Kevin O’Leary bu soruyu yanıtladı

Shark Tank yıldızı Kevin O'Leary, kendi bakış açısına göre hangi altcoin projelerinin ilgiyi hak ettiğini söyledi.

Ünlü yatırımcı ve girişimci Kevin O’Leary, CNBC’de Squawk Box ile yaptığı yeni bir röportajda, tüm geliştirme ekipleri son derece yetenekli olduğu için uzun vadede en iyi projelerden hangisinin kazanacağını söylemenin imkansız olduğunu söyledi.

Bu bağlamda stratejisi, Ethereum (ETH), Solana (SOL), Helium (HNT) ve Avalanche (AVAX) dahil olmak üzere tüm bu tür kripto para birimlerine sahip olmaktır.

Bir zamanlar kripto şüphecisi olan iş adamı, mevcut portföyünün %20’sinin artık dijital varlıklardan oluştuğunu söylüyor.

Milyonlarca dolarım var. Portföyümün yüzde yirmisi artık kripto para birimleri ve blok zinciri projelerinde.

Geçen Ekim ayında O’Leary, kripto para birimlerinin toplam yatırım portföyünün yalnızca %7’sini oluşturduğunu söyledi.

Dikkatinizi Çekebilir: En Büyük DeFi Topluluğu Bu Altcoin İçin Oy Kullanıyor

Kevin O’Leary  Kısa süre önce Wyoming’den Cumhuriyetçi Senatör Cynthia Lummis ve diğer ABD’li milletvekilleri ile bir araya gelen O’Leary, milletvekillerini kripto varlıkları için hızlı bir şekilde düzenleyici bir çerçeve çıkarmaya çağırıyor, aksi takdirde ülke diğer ülkelerin gerisinde kalma riskiyle karşı karşıya kalır.

Kanadalılar daha gelişmiş… Birleşik Arap Emirlikleri ve İsviçre ile aynı.

Finansal hizmetler dünyasında lider olacak bu yeni gelişen endüstrinin politikasında çok gerideyiz. İleri gitmeliyiz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu