Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Bu 3 Altcoin Geliyor! Altcoinler Önemli Yükseliş Eğilimleri Gösteriyorlar!

İşte bu 3 Altcoin: REQ, MFT ve KEY kripto paralar önemli bir artış gösterdi. Detaylar aşağıda...

Dün, 14 Mart’ta Avrupa Parlamentosu bazı kripto projelerinin faaliyetlerini yasaklayan bir yasa tasarısını oyladı. Neyse ki, yerel iş yayınları böyle zor bir teklifi kabul etmek için yeterli oy olmadığını yazıyor. Düzenleyici kurumların baskısına rağmen, birçok girişim dijital varlık endüstrisi için parlak bir geleceğe inanıyor ve yeni bir şeyler geliştirmeye ve yaratmaya devam ediyor. Örneğin, bugün, çeşitli güncellemeler ve yeni ortaklıklar zemininde, üç Altcoin kripto para birimi aynı anda önemli bir değer artışı gösterdi.

Son dakika haber ve gelişmelerden haberdar olmak için bizi Twitter‘da takip edin.

Coinfili, sadece bir günde Request Network (REQ), Hifi Finance (MFT) ve Selfkey’in (KEY) maliyeti %5-45 arttı. Uzmanlar, yukarıdaki kripto projelerinin her birinin etrafındaki durumu analiz etti ve bu kripto para birimlerinin fiyat merdiveninde bu kadar hızlı yükselmesinin nedenlerini bulmayı başardılar.

Request Network (REQ)
Request Network (REQ)

Request Network (REQ), kullanıcıların aracı hizmetler olmadan güvenli kanallar aracılığıyla kripto ödeme istekleri oluşturmasına ve yürütmesine olanak tanıyan merkezi olmayan bir platformdur (Ethereum blok zinciri). Coinfili analistlerinin kripto paranın değerini neyin artırdığını anlamak için sosyal ağları, bir dizi tarihsel karşılaştırmayı izlemesi ve ayrıca REQ sahiplerinin piyasadaki mevcut faaliyetlerini analiz etmesi gerekiyordu.

Dikkatinizi Çekebilir: Kurumlar bir haftada kripto fonlarından 110 milyon dolar çekti

Çalışmanın sonucunda, Altcoin Request Network kripto projesinin metaverse için çok kolay olduğunu ve bu endüstrinin bir parçası olmak için mümkün olan her şeyi yaptığını tespit etmek mümkün oldu. 13 Mart’ta başlangıç, Jarvis Network (jEUR) ile ortaklık kurarak istikrarlı bir euro madeni para için destek eklediğini duyurdu. Bu nedenle, Request Network gelişen meta-endüstride önde gelen ödeme sağlayıcısı olma hedefini sürdürmeye devam etti. Analistler, bu olayın arka planında altcoin maliyetinin sadece 8 saat içinde %45 arttığını söylüyor.

Hifi Finance (MFT)
Hifi Finance (MFT)

Hifi Finance (MFT), kripto kredisi için bir hizmet olan başka bir merkezi olmayan platformdur. Yalnızca sanal birikimlerini bir kredi için teminat olarak bırakmaya hazır olan dijital varlık sahipleri bu “borç verenin” müşterisi olabilir.

Neredeyse 10 gün boyunca “ölü noktayı kıramayan” MFT’nin fiyatı, 14 Mart’ta değişiklik göstererek, fiyatta %5 artışla 0.009$’a yükseldi. Bu arada, küçük bir artışın hemen ardından varlığa olan “iltihaplı” ilgi, çok sayıda tüccarın dikkatini çekti ve buna karşı projenin kapitalizasyonu %1100’e kadar artarak 235 milyon dolarlık rekor bir yüksekliğe ulaştı.

Coinfili uzmanları, kripto paranın önemli olmasa da uzun zamandır beklenen büyümesinin Hifi Finance geliştiricilerinin yakın tarihli bir yeniliği tarafından tetiklendiğine inanıyor. Bu nedenle, projenin başlarında, yakında tüm MFT token sahiplerinin “yönetim işlevlerine” sahip olmaya başlayacağını, Ağ ponksiyonunun geliştirilmesine ilişkin kendi tekliflerini oluşturabilecek ve oylayabileceklerini söylediler.

Selfkey (KEY)
Selfkey (KEY)

Selfkey (KEY), kullanıcıların Web’deki kimliğini tanımlamaya yönelik hizmetler sağlayan bir blok zinciri platformudur. Şirket, kendi KYC zincirini tanıtmaya olan bağlılığıyla tanınır.

Coinfili araştırması, KEY maliyetindeki artışın, SelfKey projesi ile SelfKey teknolojisi ve onun merkezi olmayan kimlik yönetim sistemi KYC-Chain’in entegrasyonundan hemen sonra kaydedildiğini gösterdi. Böylece Selfkey, kara para aklama ile mücadeleye yönelik düzenleyicilerin küresel KYC kurallarını yerine getirmekle kalmadı, aynı zamanda kendi kullanıcılarının güvenliğini de önemli ölçüde artırdı.

Bu yeniliklerin arka planında, bu arada, KEY dijital varlığının fiyatı 4 gündür artarak %36,6 arttı.

Yayınımızın daha önce XRP dijital varlığının fiyatının ay sonuna kadar %30 düşmesinin üç nedenini belirleyen bir çalışma hakkında rapor verdiğini hatırlayın.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu