Bittorrent (BTTC)NasılNedirRehber

BTTC nedir ve BTT’ye ne oldu? BTTOLD nasıl değiştirilir?

BTTC nedir ve BTT'ye ne oldu? BTTOLD nasıl değiştirilir? BTT Nedir? BTTC Nedir? BitTorrent Coin Nedir? BTT Coin Nedir?

Yeni Delhi: BitTorrentChain’in piyasaya sürülmesiyle, BTT’nin yerini BTTC aldı ve bu kadar çok kripto değişim platformuyla işbirliği yapmak, hesaptaki tüm eski BTT bakiyelerini 1 BTT = 1.000 BTTC oranında değiştirecek.

Bakalım Bittorrent Nedir? BTT Nedir? BTTC Nedir? BTT ne oldu? BTT BTTC Oldu… Devam Edelim!

BitTorrent neden BTT’yi yeniden adlandırıyor?

BitTorrent projesinin, 90 milyondan fazla aktif kullanıcısı ve toplam 2 milyardan fazla Torrent müşterisi ile dünyanın en büyük merkezi olmayan eşler arası ağı olduğu bildiriliyor. BTTOLD, aktif kullanıcı başına ortalama 11.000 jeton ile toplam yalnızca 990 milyar jeton arzına sahiptir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

BitTorrent-Chain Whitepaper’a göre, merkezi olmayan finans gibi çeşitli merkezi olmayan uygulamalar, TRON ağının ve diğer akıllı sözleşme platformlarının temel itici güçleri haline geldi. Bu arada, çok sayıda merkezi olmayan uygulama türü geliştiriliyor, ancak mevcut blok zinciri ekosistemi, büyük ölçekli uygulamalara olan talebi desteklemek için yeterli değil. Dapps ile zayıf kullanıcı deneyimi, yavaş blok doğrulama, yüksek işlem ücretleri ve düşük ölçeklenebilirlik, kullanıcıların blok zinciri uygulamalarını geniş ölçekte kullanmasını engelleyen faktörlerdir.

BTT - Bittorrent
BTT – Bittorrent

BitTorrent-Chain sorunları nasıl düzeltecek?

Yavaş İşlem

POW (Proof-of-Work) tabanlı blok zinciri platformlarının en önemli dezavantajları, düşük işlem işleme hızı ve sınırlı verimdir. BitTorrent-Chain, yüksek verimli bir blok zinciri kullanarak bu sorunu çözecektir.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitcoin vs Ethereum: Birbirlerinden Farkı Nedir?

Düşük Verim

Blok yayılımı için yeterli zaman sağlamak için mevcut ana blok zincir platformlarında blok üretimi arasında belirli bir zaman aralığı gereklidir. Ek olarak, ağda hızlı blok yayılımını sağlamak için blok boyutunda bir sınır vardır, bu da bir bloktaki işlem sayısında bir sınıra yol açar. BitTorrent-Chain, blok üreticilerinin çok hızlı bir şekilde blok üretebildiği bir blok üreticisi katmanı kullanarak bu sorunu çözmektedir.

Düşük Ölçeklenebilirlik

Gelecekte BitTorrent-Chain, ölçeklenebilirliği artırmak için aynı merkezi olmayan POS katmanını kullanırken daha fazla genel zincire kolayca erişebilir.

Yüksek İşlem ÜcretleriBitTorrent-Chain, blok üreticisi katmanında çok sayıda işlem gerçekleştirerek ölçek ekonomileri elde eder, böylece maliyetleri düşürür ve işlem maliyetlerini düşürür.

BTT jetonları nasıl değiştirilir?

Sahibi, BTTOLD’nizi nerede tuttuğunuza bağlı olarak iki yaklaşımla BTTOLD’u BTT ile değiştirebilir.

1. Borsalarda BTTOLD’yi BTT ile değiştirin

BTTOLD’yi merkezi borsalarda tutuyorsanız, bu BTT yeniden adlandırma planını destekleyip desteklemedikleri konusundaki duyurularını yakından takip etmeniz gerekir.

Merkezi borsalarda otomatik takas: BTT yeniden adlandırmasını destekleyen borsalar, jetonu sizin için otomatik olarak takas ederek sizi herhangi bir işlemden kurtarır.

BTTC uygulaması web sitesinde elle takas yapın: Borsa henüz yeniden BTTC app adlandırmayı desteklemediyse, BTTOLD’yi herhangi bir merkezi olmayan cüzdana (örn . TronLink wallet ) aktarabilirsiniz.

2. BTTC uygulaması web sitesinde manuel olarak değiştirin

TronLink gibi merkezi olmayan cüzdanlarda tutuluyorsa, BTTOLD’nizi takas etmek için aşağıdaki adımları izlemelisiniz.

1) BTTC uygulaması web sitesine gidin ve üst gezinme çubuğundaki “BTT Al” seçeneğine tıklayın.

2) “Takas edilecek tutar” alanına takas etmek istediğiniz BTTOLD miktarını girin ve “Takas Etmeyi Onayla”ya tıklayın (lütfen TronLink cüzdanını kurduğunuzdan ve bağladığınızdan emin olun).

3) Talimatları izleyerek TronLink cüzdanınızdaki işlemi imzalayın ve onaylayın.

4) Takas işlemini tamamlamak için işleminizin zincirde onaylanmasını bekleyin.

5) Takas işleminiz tamamlandıktan sonra, yeni BTT jetonlarınızı eklemek için TronLink cüzdanındaki “+” düğmesine tıklayabilirsiniz. (İsteği görmüyorsanız, TronLink’teki Varlık Yönetimi sayfasında TAFjULxiVgT4qWk6UZwjqwZXTSaGaqnVp4 akıllı sözleşme adresini arayarak BTT’yi ekleyebilirsiniz)

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu