Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

BTC Her An Patlayabilir! Bir Analistten Bitcoin Kehaneti

Başka bir uyarıyla geri döndüm ve evet, kendimi tekrar ettiğimi biliyorum, işte en son güncelleme...

Bitcoin ve genel kripto piyasası, aktif olarak vadeli işlem piyasasından likidite sağlayan piyasa yapıcılarla bir ping pong oyunu oynuyor. Bu, 45K ile 34K arasındaki yerel aralıkta gerçek bir yön olmaksızın dalgalı fiyat hareketi yaratır. Bu tür ortamlar, günlük ticaret için ideal olmaktan uzaktır ve geçtiğimiz aylarda birçok hesabı havaya uçuran bu tür fiyat hareketleridir. Bence bu tür oyunlardan uzak durup uzun vadeye odaklanmalısınız – en azından ben öyle yapıyorum. Bitcoin Kehaneti

Şu anda Bitcoin bir flamanın içinde veya simetrik üçgen ve önümüzdeki hafta aşağı trendini sürdürmeli. FOMC’nin bir sonraki işlem haftasında açılmasıyla birlikte, yakında yüksek volatilitenin geldiğini görebiliriz.

Çatıdan enflasyonla (ve hayır, bu sadece jeopolitik baskı değil, çoğunlukla politika veya politika eksikliğidir) FED AGRESİF BİR ŞEKİLDE AZALACAK VE ORAN ARTIŞI YAPACAKTIR. Fed çok uzun süredir geçici enflasyon, tedarik zinciri sorunlarının azalması (başlangıçta asıl sorun bu değildi) ve yumuşak bir iniş hedefleniyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Jamaika, CBDC Kullanıcıları için AirDrop’a Hazırlanıyor

Bunu yaparak, masada kesinlikle hiçbir şey yapmadan çok fazla zaman kaybettiler, artık kararlı davranmak zorunda kalıyorlar ya da güvenilirliklerini tamamen yitiriyorlar.

BTC Her An Patlayabilir ↕︎ Hangi Yöne?

Bu, yükseliş olmadığı anlamına gelir Bazı “uzmanların” size ne söylemeye çalıştığından bağımsız olarak (orta / kısa vadede) risk altındaki piyasa için anlatı. Piyasa yapıcılar geçen Ekim ayından bu yana önümüzdeki haftaya hazırlanıyorlar, bu yüzden benim önerim sizin de hazırlıklı gelmeniz (portföyünüz ve durumunuz için ne anlama geliyorsa). Burada size ne olacağını söyleyecek bazı basit seviyeler var: onaylanmış 45K > 56K kırılma (çok düşük bir ihtimal ama asla asla deme), doğrulanmış 37K > 30K kırılma. Hazır olun ve iyi şanslar.

Not: Riskli işlemlere girmeyin, son derece dikkatli olun, şimdi para kazanmanıza gerek yok, uzun vadede para kazanmalısınız.

Altcoin piyasasında bir düzeltme için uyarıda bulunduğum ve fiyat hareketinin beklentimi takip ettiği 2021 Aralık ayının başlarında aşağıdaki fikrime göz atın:

BTC Her An Patlayabilir! Bir Analistten Bitcoin Kehaneti
BTC Her An Patlayabilir! Bir Analistten Bitcoin Kehaneti – Kaynak: TradingView

Yorum: Düşüş duruşumun bir başka nedeni de, hisse senedi piyasasının sağlığını kontrol etmek için tercih ettiğim endeks olan S&P500’ün makro üzerinde genişlemesiydi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu