Altcoin HaberleriBinance Coin (BNB)Binance HaberleriEthereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

BSC ağı, işlem sayısı açısından Ethereum’u geçti

BSC ağı, işlem sayısı açısından Ethereum blok zincirini %378 oranında geride bıraktı.

Şubat 2022’de Binance Akıllı Zincir (BSC) blok zinciri, işlem sayısı açısından Ethereum (ETH) kripto para ağının %378 önündeydi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Ocak ayına kıyasla, ETH blok zincirindeki transfer sayısı geçen ay %11 azalarak 40,96’dan 36,85 milyona, BCS’deki işlem sayısı ise %18’lik bir düşüşle 192’den 156,5 milyona düştü.

27 Şubat’taki işlem sayısındaki düşüş nedeniyle, Ethereum blok zincirindeki ortalama ücret, Ağustos 2021’den bu yana en düşük değerine – 11.129 $ ‘a düştü. Tüm zamanların en yüksek seviyesi 12 Mayıs 2021’de kaydedildi ve 69.922 dolardı.

Dikkatinizi Çekebilir: Google’da Bitcoin aramaları önemli ölçüde düştü

ETH ağındaki ortalama ücretteki dalgalanmalar
ETH ağındaki ortalama ücretteki dalgalanmalar

BSC’nin popülaritesi 2021’in başlarında fırlamaya başladı. Sadece dört ayda, Binance kripto borsası tarafından geliştirilen ağdaki işlem sayısı günde 327478’den 11.84 milyona neredeyse 36 kat arttı.

Mayıs çöküşünün arka planında, transfer sayısı keskin bir şekilde azaldı, ancak daha sonra tekrar artmaya başladı ve geçen yıl 25 Kasım’da 16.26 milyon ATH’ye ulaştı.

BSC blok zincirindeki işlem sayısındaki değişikliklerin dinamikleri
BSC blok zincirindeki işlem sayısındaki değişikliklerin dinamikleri
Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu