Kimdir

Brian Sanborn, CFA

Brian Sanborn, CFA, Yatırım Çözümleri Başkan Yardımcısı, tüm yatırım modelini ve sinyalini denetler
Teslimat ortaklıkları. 2004’ten beri NDR’de.

Brian, NDR stratejistleri, araştırma analistleri ve ürünlerden oluşan NDR Endeks Komitesine başkanlık eder.
uzmanlar. Endeks Komitesi, yeni yatırım modellerini inceler ve onaylar. Mevcut modellerde iyileştirmeler.

Brian’ın ekibi, benzersiz stok sağlayan NDR’nin Stok Seçim Hizmetini geliştirdi ve sürdürüyor
tarama ve portföy analiz araçları, derinlemesine eyleme geçirilebilir yorumlar (temalı sepetler dahil),
ve detaylı stok bilgileri. Brian, NDR’nin Hisse Senedi Seçimi yayınlarını yazıyor.

Son faktör performansı, ortaya çıkan faktör eğilimleri ve makro için olumlu faktörler hakkında bilgi

Daha önce Brian, NDR’nin stratejistlerin araştırmalarını destekleyen Araştırma Uygulamaları ekibine liderlik etti.
uygulama fikirleri sağladı, etkileşimli araçlar sağladı ve veri akışları oluşturdu.

Brian, NDR’ye katılmadan önce Mali Tablo Analisti Yardımcısı ve Kantitatif Asistandı.
İstatistiksel testler yaptığı ve inşa ettiği Vardon Capital Management’ın analisti

Dikkatinizi Çekebilir: Elon Musk Kimdir?

Brian, Columbia Üniversitesi’nden İstatistik alanında yüksek lisans derecesi ve Fen Bilimleri Lisans derecesini aldı.
Davidson College’dan Matematik ve Ekonomi derecesi aldı. Brian bir CFA imtiyaz sahibidir ve CFA Enstitüsü üyesi.

Ned Davis Araştırma Grubunda Küresel Kantitatif Hisse Senedi Stratejisti Brian Sanborn, NDRG’nin bireysel Hisse Senedi kapsamı için nicel modelleme yetenekleri sağlayan ekibe liderlik ediyor. Sanborn, 2004 yılından bu yana tüm firma için benzersiz hisse senedi tarama ve portföy analiz araçları oluşturmak için gelişmiş istatistiksel yöntemler ve trend modelleme teknikleri dahil olmak üzere teknik analiz kullanıyor.

Brian’ın ekibi, araştırma stratejistlerine ve yatırımcı müşterilere hizmet etmek için bu portföy analiz araçlarının yanı sıra derinlemesine eyleme geçirilebilir yorumları (temalı sepetler dahil) ve ayrıntılı hisse senedi bilgilerini kullanan NDRG’nin Hisse Senedi Hizmetini tasarladı.

Brian ve ekibi, son faktör performansı, ortaya çıkan faktör eğilimleri ve makro ortam için olumlu faktörler hakkında bilgi sağlayan Hisse Seçimi Portföy Stratejisi ve Brifingler yayınlarını yazıyor. Brian, NDRG’ye katılmadan önce, Vardon Capital Management için Mali Tablo Analist Yardımcısı ve Kantitatif Analist Yardımcısı olarak görev yaptı ve burada istatistiksel testler yaptı ve nicel modeller oluşturdu.

Brian, Columbia Üniversitesi’nden İstatistik alanında yüksek lisans derecesi ve Davidson College’dan Matematik ve Ekonomi alanında Lisans derecesi aldı. Brian bir CFA imtiyazı sahibidir ve CFA Enstitüsünün bir üyesidir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu