Airdroplar(Ön Satışlar)BrainTrust (BTRST)HaberlerKripto Para Haberleri

BrainTrust (BTRST) Token Nedir ? CoinList Ön Satışı

Son derece yetenekli teknoloji serbest çalışanlarını, becerilerine ihtiyaç duyan yenilikçi şirketlerle birleştiren ilk merkezi olmayan yetenek ağıdır.

BrainTrust Nedir 

Şirketlerin, çalışanlarının yaratılmasına yardımcı oldukları değerin giderek daha azını paylaşarak daha da zenginleştiği bir dünyada, Braintrust, hem yeteneklerin hem de işletmelerin çıkarlarını aynı hizaya getiren bir blok zinciri belirteci tarafından sağlanan ilk merkezi olmayan yetenek ağıdır.

ilgili içerik : ICPunks, ICP’nin İlk NFT’si, Sorunlarla karşı karşıya.

İş bulmak için Braintrust’a güvenen topluluk, ağın merkezi olarak kontrol edilen bir şirket yerine her zaman kullanıcılarının ihtiyaçlarına hizmet etmesini sağlayarak, onu inşa eden ve bundan yararlanan aynı kişilerdir.

Yetenek kazançlarının %20 ila %40’ını alan diğer pazar yerlerinin aksine, Braintrust, yeteneğin kazançların %100’ünü elinde tutmasına izin verir ve müşterilerin gereksiz aracıları ortadan kaldırarak bütçelerini daha da ileri götürmelerine olanak tanır.

Merkeziyetsiz Kendi Kendini Yöneten Bir Ağ

Braintrust, on binlerce yetenek katılımcısı ve her ay milyonlarca dolarlık işlem gerçekleştiren Nestle, Porsche, Atlassian, Goldman Sachs ve Nike dahil olmak üzere yüzlerce Fortune 1000 kuruluşuyla canlı, kendi kendini yöneten merkezi olmayan bir ağdır. Ağın tüm geliştirme ve bakımı, Braintrust ağındaki küresel bir katkıda bulunanlar ağı tarafından yapılmıştır.

Mevcut yetenek pazarları bozuldu ve bunlar sömürülüyor ve işçinin haklarından mahrum bırakılıyor. Braintrust, işverenler ve yetenek arasındaki teşvikleri hizalayarak bunu değiştiriyor.

ilgili içerik : İran, Bitcoin Madencilik Yasağını Kaldırıyor

BrainTrust Ortaklıkları
BrainTrust Ortaklıkları

Algoritmik ödül motoru

Pahalı pazarlama kampanyalarına para harcamak yerine; Braintrust, ağın büyümesine yardımcı oldukları için kullanıcılarını yerel belirteci BTRST ile ödüllendirir. Herkes katılabilir ve sonunda ağ üzerinde işlem yapan müşterileri ve yetenekleri davet ederek BTRST kazanmaya başlayabilir. Ödüller, ağa yapılan katkılara dayalı olarak dinamik olarak ödenir.

Meslek Sahipleri %0 ücret ödüyor

Braintrust’ın yeteneği %0 ve işletmeleri %10 ücretlendirmeye yönelik yeni iş modeli, geleneksel Web 2.0 yetenek pazarlarına kıyasla her iki tarafa da %70’e varan oranda ücret tasarrufu sağlar. Bu, ağ kullanımlarını artırmaya devam etmek için Nestle, Porsche, NASA, Nike, Allstate ve Goldman Sachs gibi büyük ve devam eden işlere sahip yüksek kaliteli işletmeleri kendine çekiyor.

En Uyumlu teşvikler

Braintrust, ağ kullanıcıları tarafından işletilen ilk merkezi olmayan yetenek ağıdır. Kullanıcıların yararlandığı geleneksel Web 2.0 pazaryerlerinin aksine, Braintrust’taki her kullanıcının ağın geliştirilmesinde söz hakkı vardır. Bu, teşviklerin uyumlu olmasını ve kullanıcıların ağın uzun vadeli başarısına katılmasını sağlar.

CoinList Satış Detayları

seçenek 1 seçenek 2
Satış Tarihleri 9 Eylül 2021, 17:00 UTC 9 Eylül 2021, 23:00 UTC
Kilitleme/Bırakma 20 Ekim 2021’de başlayan 3 aylık doğrusal sürüm 20 Ekim 2021’de / civarında başlayan 6 aylık doğrusal sürüm
Jeton Fiyatı $0.996 0,664 dolar
Satın Alma Limitleri $100 dk.
$500 max
$100 dk.
$500 max
Satılık Token Tahsisi 9.000.000 jeton 3.500.000 jeton
Toplam Arzın Yüzdesi %3.6 %1,4
Finansman Yöntemleri USDT, USDC, ETH, BTC USDT, USDC, ETH, BTC
Uygun Katılımcılar Hariç tutulan yargı bölgeleri arasında Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Çin  Hariç tutulan yargı bölgeleri arasında Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Çin
Başvuru için son tarih 7 Eylül 2021, 11:59 UTC 7 Eylül 2021, 11:59 UTC

seçenek 1 : 9 Eylül’de başlıyor jeton başına $0.996 3 aylık Kilit Süresi vardır.

seçenek 2 : 9 Eylül’de başlıyor jeton başına 0,664 dolar 6 aylık Kilit Süresi vardır.

Daha Fazla Ön Satış ve Airdrop Haberleri İçin tıklayın.

Kripto Para Haberleri için tıklayın.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu