Bored Ape Yacht Club (BAYC)HaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

Bored Ape Yacht Club’ın yaratıcıları, NFT için teaser yayınladı

Bored Ape Yacht Club'ın yaratıcıları, NFT projelerinin kahramanlarıyla birlikte Otherside'ın bir teaser'ını yayınladı.

Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT proje ekibi, Otherside’ı duyuran bir video yayınladı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Yuga Labs, Otherside’ın ne olduğunu belirtmedi, ancak çıkış tarihini Nisan 2022 olarak adlandırdı.

Videoda BAYC ve MAYC koleksiyonlarının yanı sıra CryptoPunks ve Meebits karakterleri de yer aldı. Yuga Labs, sonuncunun haklarını bir hafta önce satın aldı.

16 Mart’ta ekip, projeyi genişletmek için oyun odaklı MetaRPG metaverse’nin lansmanını duyurdu. Popüler sanal dünya The Sandbox’ın sahibi olan Blockchain oyunları yayıncısı Animoca Brands, lansmana katılacak.

Dikkatinizi Çekebilir: Kanada Merkez Bankası, CBDC’yi başlatmak için çalışıyor

17 Mart’ta Yuga Labs, yalnızca NFT proje ekosistemi için değil, aynı zamanda şirketin gelecekteki ürünleri için de ana varlık olacak olan ApeCoin için alım satım başlattı. BAYC, MAYC ve BAKC, NFT sahipleri arasında 150 milyon APE dağıttı.

NFT pazaryeri OpenSea’ye göre, son 7 gün içinde BAYC tokenlerindeki ticaret hacmi %375 arttı. MAYC ve BAKC sırasıyla %314 ve %861 büyüdü.

Dogecoin meme-kripto para biriminin kurucu ortağı Billy Markus’un ApeCoin’in NFT segmentine zarar verdiğini söylediğini hatırlayın.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu