Bored Ape Yacht Club (BAYC)HaberlerNFT Haberleri

Bored Ape Yacht Club Arkasındaki Blockchain Laboratuarı A16z İle Görüşmelerde Bulunduğu Bildirildi – NFT Haberleri

Bored Ape Yacht Club Arkasındaki Blockchain Laboratuarı A16z İle Görüşmelerde Bulunduğu Bildirildi - NFT Haberleri

Konuyla ilgili ilk raporlar, Yuga Labs’in A16z’den 5 milyar dolara kadar çıkan bir değerleme ile nasıl yatırım aradığını ayrıntılı olarak anlatan Financial Times yayınındaki kaynaklarla paylaşıldı. Bir anlaşma gerçekleşir ve yatırım güvence altına alınırsa, böyle bir ortaklık Yuga Labs’ın alacağı ilk kurumsal yatırımı oluşturacaktır.

Sahibinin “kulübe” üyeliğini ikiye katlayan 10.000 yinelemeli görüntüden oluşan bir koleksiyon olan Bored Ape Yacht Club, 100 ETH taban fiyatıyla 383.000’den fazla ETH işlem hacmiyle NFT sahnesinin bugüne kadarki en büyük ve en değerli koleksiyonları arasında yer alıyor. her biri toplam işlem hacminde 1 milyar doları temsil ediyor.

Müzakerelerin nihai olmadığı göz önüne alındığında anlaşmanın şartları açıklanmadı ve ne A16z ne de Yuga Labs böyle bir anlaşmanın yakında kapanacağını doğrulamadı.

Dikkatinizi Çekebilir: Metaverse’teki cinsel tacizlere karşı Facebook mesafe zorunluluğu getirdi

Yuga Labs’e göre, şu anda sadece 11 tam zamanlı çalışanı olmasına rağmen, şirketinin “topluma ait bir marka” haline gelmesini öngörmektedir. A16z ile bir anlaşma sağlandığında, bu muhtemelen genişleyecektir. A16z, OpenSea, Autograph ve Cryptokitties gibi diğer NFT projelerine ve Solana Labs, Talos, Aleo ve Dfinity gibi diğer kripto projelerine eş zamanlı yatırımlara sahiptir.

A16z kısa süre önce kripto riskini genişletmek istediğini ve risk sermayesi fonu için 3.5 milyar dolar, Web3 geliştirmeye yönelik tohum yatırımları için ayrı 1 milyar dolar aradığını açıkladı. Geçen yıl, Haziran ayında A16z, bir kripto girişim fonu için 2,2 milyar dolarlık rekor bir zam açıkladı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu