Bitcoin HaberleriHaberler

Bogdanoff İkiz Kardeşler, Bitcoin’in icat edilmesine yardım ettiklerini iddia ediyor

Bogdanoff İkiz Kardeşler, Bitcoin'in icat edilmesine yardım ettiklerini iddia ediyor

Igor ve Grichka Bogdanoff, bir Japon bilim adamı aracılığıyla Satoshi Nakamoto hakkında bilgi sahibi olduklarını ve Bitcoin’in gelişimini etkilediklerini iddia ediyor.

Cesur iddialar, kriptoda onları her şeye gücü yeten piyasa güçleri olarak gösteren uzun süredir devam eden bir tıkanıklığa maruz kaldıktan yıllar sonra geliyor.

Fransız TV kişilikleri ve eski teorik fizikçiler Igor ve Grichka Bogdanoff, Bitcoin mucidi Satoshi Nakamoto‘yu tanıdıklarını ve kripto para biriminin yaratılmasına dahil olduklarını iddia ediyorlar.

1 Temmuz’da Fransız televizyon programı Non Stop People’da Grichka Bogdanoff, “Igor ve ben, matematikçiler olarak, kaynak kodun bazılarının, özellikle de ‘tahmini kodun’ hazırlanmasına katılabildik,” dedi . 7 Temmuz’da L’Heure des Pros.

90’lı yılların başında, iki kardeş, dokunmatik ekranın mucidi François Mizzi ile çalıştıklarını ve laboratuvarında Japon bilim adamı Soïtchiro Shimoda’nın Nakamoto adında “efsanevi kişiye veya bir grup insana yakın biri” olduğunu söyledi. Bogdanoff ikizleri, herhangi bir ayrıntı belirtmeseler de, Shimoda ile dijital para birimi hakkındaki fikirleri sık sık tartışacaklarını söyledi.

Bogdanoff ikizleri, Bitcoin 2008’de yaratıldığında Nakamoto’nun onlara “fiziksel biçimde” iki “antik Bitcoin” verdiğini iddia etti.
Hellmouth Banner, editör müdürü Fransız kripto medyanın çıkış Journal du Coin.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu