Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)

Boğalar Bu Altcoin İçin mi Geliyor?

Boğalar Shiba Inu'nun fiyatını 0.000028$'a yükseltebilir!

Shiba Inu (SHIB) fiyatı, boğaların Pazartesi günü, altcoin ayıların fiyat hareketini kırmızı düşüş trendi çizgisinin altına geri döndürmesine izin verdiklerinde kısa bir geri çekildiklerini gösteriyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Hisse senedi piyasasının birden fazla varış noktasında ve birden fazla zaman diliminde güçlü kazançlar kaydetmesiyle birlikte, piyasalar bugün bir duyarlılık değişikliği görüyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI) yeniden yükselirken, boğaların piyasalara verebileceği en iyi sinyal, bir ticaret haftasında %10’un üzerinde kazanç anlamına gelen 55 günlük Basit Hareketli Ortalama’nın (SMA) üzerinde bir günlük kapanış olacaktır.

Shiba Inu fiyatı, Pazartesi günü ayılar onu kırmızı düşüş trendi çizgisinin altına geri itmeyi başardıktan sonra bir ayı tuzağını tetiklemeli. Ancak Powell’ın gecikmiş açıklaması, piyasaların savaş planlarını yeniden düzenlemesine neden oldu ve Fed enflasyon endişelerini kontrol altına almaya çalışırken hisse senetlerini tekrar ön plana çıkardı.

Piyasalar hareketi neşelendiriyor ve SHIB’nin fiyatı ayıları yukarı ittiği ve tekrar kırmızı düşüş trendi çizgisinin üzerine çıktığı için kripto para birimleri üzerinde bir yan etki görüyor.

SHIB’nin fiyatı kısa bir süreliğine 0.00002400 doların üzerine çıktı ve boğalar için en iyi sonuç, 55 günlük SMA’nın üzerine çıkıp 0.00002494 dolardan kapatmak olacaktır. Bu sinyalle birlikte boğalar Shiba Inu fiyatının ana taşıyıcıları olarak görülecek.

Dikkatinizi Çekebilir: Vitalik Buterin, Bored Ape Yacht Club NFT Yorumu

Son hedef %78.6 Fibonacci seviyesi olan 0.00002800$ olarak belirlendiği için hafta sonuna doğru daha fazla kazanç beklenebilir.

Boğalar Shiba Inu'nun fiyatını 0.000028$'a yükseltebilir!
Boğalar Shiba Inu’nun fiyatını 0.000028$’a yükseltebilir!

Batı’ya büyük bir enflasyon dalgası geliyor, Avrupa ve ABD, tüketici duyarlılığı üzerinde baskı oluşturacak yüksek emtia fiyatlarıyla karşı karşıya kalacak. Tüketiciler artan enflasyon ve bunun hane bütçeleri üzerindeki etkisi konusunda endişelendikçe, kripto para birimlerine harcayabilecekleri daha az paraya sahip olacaklar.

Bunun kripto para birimine daha küçük hacimler şeklinde yansıyacağı ve ayıların Shiba Inu fiyatını 0.00002120 veya 0.00001885 dolar civarındaki yeşil düşüş trend çizgisine geri itmesi için bir fırsat penceresi açılacağı varsayılabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu