Blockchain HaberleriFantom (FTM)HaberlerMoonbeam (GLMR)

Boba Network, Fantom ve Moonbeam ile ortak oluyor

Boba Network'ün (Boba) geliştiricileri, Fantom (FTM) ve Moonbeam (GLMR) blok zinciri projeleri ile işbirliğinin sonuçlandığını duyurdu.

Boba Network’ün (Boba) geliştiricileri, Fantom (FTM) ve Moonbeam (GLMR) blok zinciri projeleri ile işbirliğinin sonuçlandığını duyurdu. Bu ortaklık Boba’yı ilk çok zincirli blok zincir ölçekleme aracı yaptı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Önceden, Boba alt ağı, Ethereum algoritmasının (L1) çalışmasını iyileştirmek için ikinci seviye bir öğeydi (L2). Şu anda, ağ çözümünün işlevselliği, Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile uyumlu iki büyük bağımsız seviye 1 blok zinciri ile çalışacak şekilde uyarlanmıştır. FTM yapısı kendi benzersiz kodu üzerine kuruluyken GLMR, Polkadot ağının para zinciridir.

Fantom‘un varlıklarının 2 Haziran 2022 itibariyle piyasa değeri 1,1 milyar dolara ulaştı. Moonbeam‘in varlıklarının toplam arzı FTM’ye geri dönmedi ve 1,25 milyar doları buldu.

Fantom Vakfı CEO’su Michael Kong şunları söyledi:

“Boba entegrasyonu, Phantom blok zincirinin ölçeklenebilirliğini artırmak için tasarlandı. Müzakerelerin aktif aşamasının tamamlanması ve işbirliğinin sonuçlandırılmasına ek olarak, Hybrid Compute adlı geniş bir kitlenin kullanımına yönelik merkezi olmayan uygulamaların (dApp’ler) geliştirilmesine yönelik ayrı bir aracın piyasaya sürüldüğünü duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. ”

Boba Network ekibinin ağdan çıkarılan bulut veri depoları ile etkileşim için ek teknolojik gelişimi ile ilgiliydi.

Boba projesi Ağustos 2021’de başlatıldı. Nisan 2022’de şirket, 45 milyon dolarlık A Serisi yatırımını başarıyla tamamladı.

Daha önce, Coinfili.com editörleri Size kripto girişiminin yaratıcılarının Seri A sırasında 6 milyon dolarlık bir koleksiyonun başarıyla tamamlandığını bildirdiklerini bildirdi. Ana yatırımcı Three Arrows hedge fonuydu.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu