Altcoin HaberleriHaberlerKuCoin

Bloktopia’daki KuCoin Meta Ofisi Kapılarını Açıyor

Bloktopia'daki KuCoin Meta Ofisi Kapılarını Açıyor

Bu kavramla ilişkili Metaverse ve sanal dünyalar, izleyiciler ve spekülatörler için büyük ilgi görüyor. Bununla birlikte, kripto para birimi alanında mevcut ve gelecekteki şirketler için muazzam fırsatları da temsil ediyorlar. Örneğin KuCoin, Blocktopia’da Meta Ofisini kurarak 8 Mart’ta kapılarını açarak diğer hizmet sağlayıcıların takip etmesi için bir örnek teşkil etti.

KuCoin’in Metaverse Planları Var

Kripto alanındaki farklı şirketlerin ve hizmet sağlayıcıların Metaverse’e nasıl yaklaştığını görmek ilginç. KuCoin için şirketin geleceğe bakışının ayrılmaz bir parçasıdır. Şirket ve Bloktopia arasında devam eden bir işbirliği, geleceğin sanal dünyasında yeni fırsatları keşfetmenin yolunu açıyor. KuCoin Meta Office, Bloktopia’nın Gökdeleninde kapılarını açarak farklı bir kullanıcı deneyiminin önünü açtı.

KuCoin Meta Ofisinde, kullanıcılar bugün kripto para birimi endüstrisinin çeşitli yönlerini keşfedebilir. Örneğin, bazıları arkadaşlarıyla sosyal olmayı tercih eder ve canlı sohbet işlevi bunu mümkün kılar. Diğerleri NFT pazarını keşfetmek veya canlı AMA’lara katılmak isteyebilir. Ayrıca, KuCoin’in müşteri desteğine yönelik yeni yaklaşımı, etkileşimli bir yardım ve destek özelliği aracılığıyla ilgi çekici bir gelişmedir.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitcoin (BTC) Fiyatı Büyük Altcoinlerle Birlikte Son 24 Saatte %7,5 Düştü

Meta ofisini başlatma kararı, KuCoin’in Metaverse geliştirme yol haritasının bir parçasıdır. Ayrıca, şirketin gelişimini aktif olarak keşfederek kendisini Metaverse dostu bir kripto borsası olarak kurmasını sağlar. Ticaret platformunun 2021’in sonundan beri özel bir Metaverse ticaret kurulu var ve ekosistemin gelişimini güçlendirmek için KuCoin Labs aracılığıyla 100 milyon dolarlık bir fon sağladı.

Kripto endüstrisindeki ilk sanal ofis olarak, birincil amaç KuCoin kullanıcılarına sürükleyici bir kullanıcı deneyimi sunmaktır. Ziyaretçiler, yol haritası, ticaret katı ve daha fazlası dahil olmak üzere borsanın çeşitli yönlerini keşfedebilir. Gelecekteki güncellemeler, NFT’lere göz atma ve ticaret yapma, kripto piyasası ticaret verilerine erişme ve çok daha fazlasını içerecek.

BLOK İle Meta Office Lansman Kampanyaları

KuCoin Meta Ofisinin Lansmanını Kutlamak İçin Borsa, Bloktopia’nın Yerel Tokeni Olan BLOK’u Içeren İki Etkinlik Düzenleyecek. Ayrıca, Kullanıcılar 300.000 $ Değerindeki Stake Ve Trading Kampanyalarına Katılabilirler. Bu Kampanyalar, Bloktopia İle Kasım 2021’In Başlarında Şekillenen Borsa Arasında Devam Eden İşbirliğini Ifade Ediyor.

KuCoin CEO’su Johnny Lyu şunları söylüyor:

“KuCoin Meta Ofisi’nin açılışı, Metaverse ve blok zincirinin toplu olarak benimsenmesi için önemli bir kilometre taşıdır. Dünyanın önde gelen kripto borsası olan KuCoin, Metaverse ve blok zinciri teknolojisinin uygulama senaryolarını araştırıyor. Metaverse ticaret panosunun piyasaya sürülmesinden ‘KuCoin Metaverse Fonu’nun kurulması ve KuCoin Meta Ofisinin açılmasıyla KuCoin, Metaverse’de büyük ilerleme kaydetti ve gelecekte metaverse ekosisteminin gelişimini teşvik etmek için daha fazla kaynak ve çaba harcayarak kavramı gerçeğe dönüştüreceğiz. “

KuCoin Meta ofisinin inşaatı, Bloktopia ile işbirliğinin başladığı birkaç ay öncesine dayanmaktadır. Çarpıcı görsel gökdelen şimdi tamamen inşa edildi ve 8 Mart 2022’den itibaren kullanıcıları ağırlayacak. Beyaz listeye erişimi olan kullanıcılar, Bloktopia ağı üzerinden konumu ziyaret edebilir. Sonunda, konum herkes tarafından erişilebilir hale gelecek ve önyükleme için daha fazla özellik sunacak.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu