HaberlerMetaVerse Haberleri

Blockchain Destekli Metaverse Projesi Affyn, Borsa Listesinden Sonra Birden Çok Zafer Kazandı

Metaverse’in gücü, Affyn projesi borsa listelemesinin ardından birden fazla dönüm noktasını kutlarken büyüyor.

 

Affyn Metaverse yapıyor, ancak bunu farklı yapıyor. İlk olarak, oyuncuları hem gerçek dünyada hem de büyülü sanal dünyalarda bir yolculuğa çıkaran oyuna harika bir coğrafi konum artırılmış gerçeklik özelliği ekledi. İkincisi, oyunun popülaritesinin zamana direndiğini görecek, tamamen sürdürülebilir bir kapalı döngü ekonomisi öneriyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Meksika, El Salvador’dan İlham Alan Bir Kripto Para Birimi Tasarısı Önerecek

Affyn’in Öncülü

Affyn, her zaman popüler olan oyna-kazan modelini benimsemiştir; bu, kullanıcıların kazanmak için değil, yalnızca katılımları için ödüllendirildiği anlamına gelir. Bu aynı zamanda oyunu oynamak için ödeme yapmaları gerekmediği anlamına gelir. Zamanla, toprakları fethettikçe, görevler inşa edip yarıştıkça, oyuncuların NFT oyun içi öğeleri daha değerli ve nadir hale gelecek şekilde yükseltilir.

 

Platform, kullanıcılar sürükleyici yeni dünyalarda hareket ederken ekonomik altyapıya güç veren yerel FYN belirteci tarafından desteklenmektedir. Belirteç hem oyunda hem de gerçek dünyada değer taşır ve bu da sürdürülebilir modeline katkıda bulunur. Oyuncular jetonu yeni araziler, silahlar ve yapılar satın almak için kullanabilirken, gerçek dünyada jeton seyahat ve eğlence sektörlerinde gerçek eşyalar satın almak için kullanılabilir.

 

Önemli Kilometre Taşları

İlk olarak birkaç hafta önce borsalarda listelenen FYN jetonu, o zamandan beri en çok aranan 3. jeton ve en çok ziyaret edilen 4. jeton haline geldi ve bu açıdan amiral gemisi Bitcoin’in popülaritesini bile geride bıraktı. Artık hem Bitrue hem de QuickSwap aracılığıyla kullanılabilir.

 

Affyn’in Kurucusu ve CEO’su Lucaz Lee, tokenin arama ve ziyaret popülerliği hakkında konuşurken şunları söyledi:

 

“Topluluk tarafından tanınmak çok iç açıcı ve projemizi daha geniş topluluklara tanıtma rollerini kesinlikle takdir ediyoruz. Hem mevcut hem de yeni oyuncular için sonsuza kadar ödüllendirici olmaya devam edecek şekilde tasarlanmış sürdürülebilir bir oyun ekonomisi oluşturmak için çok çalıştık. Ayrıca, ister oyunumuzu oynayarak ister herhangi bir sayıda yeni aktivite için ödeme yapmak için gerçek dünyada kullanımını keşfederek herkesin FYN jetonlarımızda değer bulabileceğini düşünüyoruz. Nihayetinde, tüm bu ilerleme, topluluğumuzun ve ekibimizin çabalarının, yeterince abartamayacağımız bir yan ürünüdür.”

 

Yerel FYN belirtecinin gerçek dünyada da kullanılabilmesi ve platformun coğrafi konum artırılmış gerçekliği içermesinin yanı sıra, bu metaverse oyununu farklı kılan diğer faktör, “Arkadaşlar” yalnızca Affyn ile sınırlı değildir, ancak çok sayıda başka oyunda kullanılabilir. Bu sevimli karakterlerin sahipleri, bu değiştirilemez karakterlerin tam mülkiyetini elinde tutar.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu