Altcoin HaberleriDeFi HaberleriHaberler

Block Earner kendi DeFi hizmetini başlattı

Block Earner kendi DeFi hizmetini başlattı

Avustralyalı fintech şirketi Block Earner kendi dijital platformunu başlattı. Firma temsilcileri, bundan böyle müşterilerinin yeni merkezi olmayan finans (DeFi) ürünlerine erişebileceklerini ve Aave ve Compound protokollerini kullanarak sabit gelir elde edebileceklerini söyledi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Avustralya ve diğer ülkelerden yatırımcılar %7 oranında pasif gelir elde etme imkanına sahiptir. Geliştiriciler, sonunda platformu optimize etme çalışmalarını tamamladıklarını bildirdi. Bu, Aralık 2021’de toplanan 6,4 milyon dolarlık fon sayesinde yapıldı. Framework Ventures, Coinbase Ventures, DeFi Alliance, LongHash Ventures ve diğerleri gibi yatırım şirketleri katıldı.

Block Earner kurucu ortağı Jordan Momtazi, böyle bir ürünü kullanıcılara tanıtmaktan çok mutlu olduğunu söyledi. Araştırmalara göre, Avustralyalıların %86’sının enflasyonun etkilerini fark ettiğini ve diğer %22’sinin mal ve hizmet fiyatlarındaki hızlı artış göz önüne alındığında nasıl yaşamaya devam edebilecekleri konusunda çok endişeli olduğunu kaydetti.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitcoin Fiyatı 40.000 Doların Üzerinde Tutabilir mi?

Momtazi, geleneksel tasarruf hesaplarının vatandaşlara %0,1-0,3 oranında getiri sağladığını, DeFi projesinin ise en az %7 oranında getiri sağlayacağını söyledi. Yeni ürünün temel amacı, sıradan vatandaşlar için gelir fırsatları sağlamaktır.

Projenin kurucusuna göre, sıradan kullanıcılara modern teknolojilere katılma fırsatı vermek ve onlar sayesinde artan enflasyondan kaçınarak tasarruflarını artırabileceklerini anlamalarını sağlamak çok önemli.

Block Earner, Avustralya dolarını USD Coin’e (USDC) dönüştürmenize ve onu en büyük DeFi protokolleri Aave ve Compound’da kullanmanıza olanak tanır. Bu, müşteriler için güvenilir ve istikrarlı bir gelir sağlar. Momtazi ayrıca, zaman içinde yatırımcı ödüllerinin %7’den %18’e yükselebileceğini de kaydetti.

Daha önce, CoinFili.com editörleri Swim Protocol projesinin yatırımcılardan 4 milyon dolar toplamayı başardığını bildirdi. Coin, blok zincirler arasında zincirler arası bir köprü oluşturmak ve uygulamak için kullanılacak.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu