Nedir

BitTorrent Coin (BTT) Nedir, Yorum ve Geleceği: BTT Nedir? – BTTC Oldu!

BitTorrent Coin (BTT) Nedir, Yorum ve Geleceği: BTT Nedir? - BTTC Oldu!

BitTorrent Coin (BTT) Nedir, Yorum ve Geleceği

BTT, dünyadaki en popüler merkezi olmayan protokollerin ve uygulamaların özelliklerini destekleyen blok zincirine dayalı bir TRC-10 yardımcı program coin’dir. BTT tarafından desteklenen DApp’ler arasında BitTorrent Speed, BitTorrent Dosya Sistemi, DLive ve boru hattındaki diğerleri bulunur.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

BTT Hizmetleri

Ürünlerin BTT Coin BitTorrent Token’ı nasıl kullandığını öğrenin.

Bit Torrent Hızı

Daha yüksek indirme hızları ve BTT jeton ödülleri alın.

BitTorrent Speed, BitTorrent ve µTorrent Web’in yanı sıra µTorrent Classic’in bir özelliği olarak mevcuttur.

BitTorrent Hızı etkinleştirildiğinde, indiriciler, daha hızlı indirme hızı karşılığında yükleyicilere jeton sağlama seçeneğine sahip olacaktır. Yükleyiciler, BTT jetonları kazanma teşviki sunarak, dosyaları daha uzun süre tohumlamak ve bant genişliği ile depolama alanlarının daha fazlasını ağdaki diğer torrent istemcilerine ayırmak için bir nedene sahip olur. BitTorrent Speed’de kripto torrent belirteci olarak hizmet veren BTT, daha sağlıklı bir BitTorrent protokolüne güç sağlamaktan sorumludur.

Dikkatinizi Çekebilir: Directed Acyclic Graph (DAG): Nedir, Neden Önemlidir Ve Blockchain İçin Ne Yapabilir?

BTT Yeni Adı İle BTTC Nasıl Çalışır?

BTT’yi etkinleştirin ve daha yüksek indirme hızlarının keyfini çıkarın.

Adım 1 – Cüzdanınızı etkinleştirin

BitTorrent veya µTorrent Web veya µTorrent Classic’in yeni bir sürümünü indirirken veya yükseltirken, torrent yazılımı bir cüzdan ve BTT jeton bakiyesi ile etkinleştirilecektir.

BTT Nedir - Ne oldu BTT'ye, BTTC Nedir - BTTC - BTT - BTTC OLDU
BTT

 

 

2. Adım – Daha yüksek indirme hızlarının keyfini çıkarın

Torrentleri indirirken, BitTorrent Speed, daha yüksek hızlar için otomatik olarak BitTorrent’i (BTT) diğer kullanıcılara sunar. Torrent programını normal şekilde kullanmanız yeterli, öğrenmeniz veya yapmanız gereken başka bir şey yok.

btt bttc oldu
BTT

3. Adım – BTT Kazanın

Bir torrent dosyasının indirilmesi bittiğinde, tohumlama yaparak otomatik olarak BitTorrent (BTT) kazanabilirsiniz. Entegre cüzdan, diğer cüzdanlara gönderebileceğiniz BTT’nizin güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar.

Bittorrent Nedir? BTT Nedir?
Bittorrent

BTFS, dijital içeriği merkezi olmayan bir dosyalama sisteminde depolamak ve paylaşmak için bir p2p mekanizması sağlayan bir protokol ve ağ uygulamasıdır.

Geleneksel dosya depolama sistemlerinin, merkezileştirme veya tek bir varlık tarafından kontrol edilmesi, hükümetlerin sansürleme yeteneği, daha yüksek maliyetler ve düşük hata toleransı gibi birçok dezavantajı vardır.

BTFS, milyonlarca BitTorrent kullanıcı düğümü tarafından desteklenen merkezi olmayan bir dosya depolama sistemidir.* BTFS, blok zinciri işlemlerini işlemek için Delegated Stake kanıtı yöntemine sahip blok zincirinde çalışarak bu sınırlamaları giderir. BTFS, merkezi olmayan uygulama (DApp) geliştiricileri tarafından kullanılabilecek ilk merkezi olmayan depolama sistemini temsil eder. Yakında, adil ve bol bir dosya sistemini teşvik etmek için BTT BTFS ekosistemine dahil edilecek.

BitTorrent’i (BTT) listeleyen borsalar

Bittorrent (BTTC) Listeleyen Borsalar
Bittorrent (BTTC) Listeleyen Borsalar

BitTorrent (BTT) airdrop programını destekleyen borsalar ve cüzdanlar

BitTorrent (BTT) airdrop programını destekleyen borsalar ve cüzdanlar
BitTorrent (BTT) airdrop programını destekleyen borsalar ve cüzdanlar

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu