Altcoin HaberleriEthereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para Haberleri

BitMEX Kullanıcıları Artık Ethereum (ETH) Ticareti Yapabilir

BitMEX Kullanıcıları Artık Ethereum (ETH) Ticareti Yapabilir

BitMEX, büyük harf kullanımına göre ikinci en büyük kripto para birimi için destek ekledi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

BitMEX daha önce yalnızca Bitcoin türevleri değişimi olarak biliniyordu, ancak şimdi yeni varlıklar için destek ekliyor. Bitcoin (BTC) ve Tether (USDT ERC-20) borsada zaten mevcut. Şimdi onlara Ethereum belirteci – Ether – eklendi.

21 Mart duyurusu, kullanıcıların artık ETH ticareti yapabileceğini ve dönüştürebileceğini belirtiyor.

Müşteriler BitMEX’te dijital varlık satın alırken 36 fiat para birimi arasından seçim yapabilir. USD, EUR, İngiliz Sterlini, Japon Yeni, BRL, CAD, CHF vb. seçebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir: Sırbistan ve Yugoslavya Prensi: “Bitcoin insanlara özgürlük verecek”

Borsa, kullanıcıların “herhangi bir gizli ücret ödemeden” USDT’yi Ether’e çevirebileceklerini vaat ediyor. “BitMEX’teki tüm kripto para birimi dönüştürmeleri anında ve belirtilen dönüştürme fiyatında gerçekleşir.”

Geçen yıl, şirketin CEO’su Alexander Hoeptner CryptoPotato ile yaptığı röportajda, BitMEX’i bir sonraki seviyeye taşımak için yeni paralar ekleyeceklerini açıkladı. Bu yıl, BitMEX geliştiricileri aktif olarak planları uygulamaya koyuyor.

Şirketin önümüzdeki haftalarda Ethereum’un ötesinde yeni varlıklar eklemek istediği bildiriliyor.

Ek olarak, borsa bir spot şube açmayı planlıyor. BitMEX Spot’tan önce şirket, birkaç ay önce yeni yerel tokeni BMEX’i piyasaya sürdü.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu