Altcoin HaberleriBinance Coin (BNB)Bitcoin HaberleriBitgert (BRISE)Centcex (CENX)Dogecoin (DOGE)Ethereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para Haberleri

Bitgert’i Oluşturan Binance Zinciri Artık Kendi BRC20 Blockchain’ine Sahip, Shiba Inu, Ethereum Düşerken Fiyat Artıyor

Bitgert projesi, Binance akıllı zinciri üzerine kurulmuş bir DeFi protokolü olarak başladı. Ancak piyasaya sürülmesinden sadece altı ay sonra Bitgert ekibi kendi blok zincirini oluşturmayı ve başlatmayı başardı. BRISE BRC20 blok zinciri, yıkıcı doğası nedeniyle şu anda kripto endüstrisindeki en büyük konudur. Bu nedenle Bitcoin, Shiba Inu, Dogecoin ve diğerleri gibi tüm en iyi kripto para birimleri hızla düşerken, Bitgert hızla yükseliyor. Aşağıda daha fazlasını okuyun:

 

Bitgert

Kendi blok zincirini oluşturmak, Bitgert yol haritasındaki en büyük kilometre taşlarından biriydi. Hatta Bitgert ekibinin üzerinde çalıştığı son ürünler arasına konmuştu. BRISE BRC20 blok zinciri, piyasanın en az beklediği anda piyasaya sürüldü. Sıfır gaz ücreti özelliği ve en yüksek hız, kripto topluluğu için en heyecan verici şeyler oldu. Buna ek olarak, Bitgert zinciri akıllı sözleşme işlevleri sunar ve EVM uyumludur. Yani Bitgert, geliştiriciler için en güçlü araçlardan biri olacak. Bitgert’in ayı piyasası sırasında hızla yükselmesinin nedenleri bunlar.

 

Centcex

Centcex fiyatı fazla düşmedi ve bu nedenle istikrarlı olduğu söylenebilir. Ancak Centcex, şimdiden Bitgert hakimiyetini hisseden kripto para birimleri arasında yer alıyor. Ekip, sınırsız sayıda ürün sunmak için çalışıyor. Zaten, geniş çapta güncellenen Centcex borsası, geliştirmenin ileri aşamalarındadır. Ancak yine de Centcex ekibinin, bir blok zincirinin geliştirilmesi de dahil olmak üzere Bitgert performansını yenmek için daha fazlasını yapması gerekiyor. Kripto pazarında rekabet edebilmesinin yollarından biri bu.

Dikkatinizi Çekebilir: DeFi patlaması: Avalanche (AVAX) ve Seesaw Protocol (SSW), Kripto Hızının Sesini Nasıl Kesiyor?

Shiba Inu

Shiba Inu fiyatı, ayı koşusu bu haftanın ortasından itibaren kripto piyasasına çarptığı için düşüyor. Shiba’nın son boğa koşusu sırasında büyük kazançlar elde eden kripto para birimleri arasında olabileceği düşünülürse, önümüzdeki boğa koşusu için de aynısını yapabilir. Ancak Shiba Inu ekibinin, ayı piyasasında bile Bitgert gibi performans göstermek için ürünler üzerinde daha fazlasını yapması gerekebilir. Belki de Bitgert ekibinin yaptığı gibi ağ için bir blok zinciri oluşturmak.

 

Bitcoin

Bitcoin, fiyatı büyük bir oranda düşüren kripto para birimleri arasında ilk sırada yer alıyor. %5’in üzerinde kırmızı ile Bitcoin kesinlikle piyasada iyi performans göstermeyen kripto para birimlerinden biridir. Bununla birlikte, bugün piyasadaki oldukça güçlü kripto para birimlerinden biridir. Ancak Bitgert’in daha hızlı zinciri ve daha ucuz bir gaz ücreti ile Bitcoin yakın gelecekte zorlu bir rekabetle karşı karşıya kalabilir. Şimdiye kadar Bitcoin, kripto endüstrisindeki en yavaş blok zincirlerinden biri oldu.

 

Ethereum

Ethereum madeni parasının son birkaç gündür performansı olumsuzdu ve kripto para birimi bu yazının yazıldığı sırada hala kırmızıdaydı. Ancak Ethereum, piyasadaki en büyük ikinci kripto para birimi ve aynı zamanda en yararlı ikinci kripto paradır. Bununla birlikte, düşük zincir performansı nedeniyle madeni paranın rekabet gücü bir sorun olmuştur. Bitgert gibi kripto para birimleri, Ethereum’dan daha hızlı ve daha ucuz bir gaz piyasaya sürdükten sonra hesaba katılması gereken bir güç olduğunu kanıtlıyor. Yani Ethereum’un yenmesi gereken bir rekabet var.

 

Dogecoin

Elon Musk’ın Dogecoin’inin fiyatı son birkaç gündür düşüyor. Madeni para çok iyi performans göstermesine rağmen, istikrarlı bir fiyat tutmayı başaramadı. Aslında Dogecoin, önemli bir fiyat düşüşü kaydeden en iyi kripto para birimleri arasındaydı. Ancak Dogecoin ekibinin, kripto para birimini Bitgert gibi yıkıcı madeni paralara karşı rekabetçi tutmak için yapacak çok işi var. Bu, ağ ve Dogecoin blok zincirleri için daha fazla ürün oluşturmayı içerir.

 

Binance Coin

BNB veya Binance madeni parası piyasada pek iyi gitmiyor ancak Bitcoin’den daha sert düşmedi. Bir çeşit istikrarlı fiyatları korumayı başaran kripto para birimlerinden biri olduğu söylenebilir. Ancak BNB, tıpkı Bitgert gibi, fırlama potansiyeli çok yüksek olan kripto para birimleri arasında yer alıyor. Ancak Bitgert, Binance zincirine kıyasla süper ucuz bir gaz ücreti ve hızına sahip. Bu yüzden Bitgert yeşil ve hızla yükselirken Binance madeni parası düşüyor ve kırmızı oluyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu