Altcoin HaberleriBitgert (BRISE)Kripto Para AnalizleriSolana (SOL)

Bitgert Fiyatı BRC20 Blok Zinciri Nedeniyle Yükselirken Solana Ayılaşıyor

Ayı koşusu, çoğu kripto para birimi zaten kırmızıdayken, kripto pazarını mahvediyor. Bitcoin, Ethereum, BNB’den Solana’ya, tüm en iyi kripto para birimleri Fiyatlarda önemli bir düşüş kaydediyor. Bununla birlikte, Bitgert gibi, piyasa düşerken hızla yükselen fiyatları yayınlamak için tahıllara karşı çıkan kripto para birimleri var. Bunun nedeni, BRISE BRC20 blok zincirinin pazar üzerindeki etkisidir. Bitgert zinciri ve Solana ve diğerleri gibi rakipleri nasıl yendiği hakkında daha fazla bilgi edinin:

 

Bitgert

Bitgert BRISE BRC20 blok zincirinin piyasaya sürülmesi, bu proje için en büyük kilometre taşı olmuştur. Brise zinciri, en heyecan verici yanı gazsız özellikleri ile amiral gemisi projelerinden biriydi. Ancak Bitgert ekibi, kripto endüstrisindeki en hızlı blok zinciri oluşturarak daha fazlasını sağladı. Bitgert zinciri Solana’yı hızla yendi ve şu anda sektördeki en ucuz gaz ücretini sunuyor.

Bitgert, 10+ DEX’te listeleniyor. Bitgert Başlangıç ​​Stüdyosu gibi daha fazla ürünün çıkmasıyla Brise Zinciri, Bitgert madeni parasını çok çekici hale getirdi, bu yüzden bugün piyasa daralırken hızla yükseliyor. Yaklaşan daha heyecan verici gelişmelerle Bitgert fiyatı daha uzun bir süre için fırlamaya devam edebilir.

 

Centcex

Heyecan verici özelliklerle piyasaya yeni kripto projelerinin gelmesi, genellikle fiyatlar düşükken yatırımcılara mükemmel fırsatlar sunuyor. Centcex’in yaptığı da bu. Centcex ekibinin tüm kripto yatırımcılarına hitap eden bir ürünü var ve bu yüzden piyasaya sürülmesinden bu yana sadece üç ay sonra çok iyi gidiyor. Ancak Bitgert, BRISE BRC20 blok zincirinin piyasaya sürülmesinden sonra Centcex’ten daha iyi olduğunu kanıtlıyor. Bu nedenle Centcex hızla yükselmiyor, ancak mevcut düşüş piyasasında çok istikrarlı bir fiyat koruyor.

 

Solana

Düşen Solana fiyatı, güçlü Bitcoin de dahil olmak üzere çoğu kripto para birimini kırmızıya çeviren piyasa güçleri tarafından yönlendirildi. Solana, önemli bir düşüş kaydeden ilk 10 kripto para birimi arasında yer alıyor. Ancak Solana ağının mücadele etmesi gereken daha fazla rekabet var ve yükselen Bitgert bunlardan biri. BRISE BRC20 blok zinciri, hız ve gaz maliyeti açısından Solana zincirinden zaten daha iyi olduğunu kanıtlıyor. BRISE’ın bugün SOL’den daha iyi performans göstermesinin nedeni bu olabilir.

 

Cardano

Düşen Cardano, yatırımcıların yatırımlarının bir kısmını kaybetmesine neden oldu. Cardano fiyatı istikrar kazanıyor gibi görünse de, hafta sonuna girerken artış olmasa da bir miktar düşüş olabilir. Ancak düşen piyasa fiyatlarının yanı sıra Cardano madeni para talebini azaltabilecek başka faktörler de var. Özellikle BRISE BRC20 blok zincirinden sonra yükselen Bitgert parası, faktörlerden biri. Brise zincirinin giderek daha popüler hale gelmesiyle Cardano’nun büyümesi yavaşlayabilir.

 

Avalanche

Kripto piyasasının düşüşe geçmesiyle Avalanche, şu anda düşen kripto para birimlerinden biri oldu. Aslında Avalanche, önemli bir düşüş kaydeden kripto para birimlerinden biridir. Ancak AVAX fiyatını etkileyebilecek piyasa fiyatı güçlerinden daha fazlası vardır ve bunlardan biri piyasaya sürülen BRISE BRC20 blok zinciridir. Bu, hem hız hem de gaz ücreti açısından Avalanche’ı geride bırakan yeni bir zincirdir. Brise zincirinin EVM ile uyumluluğu, Avalanche’dan daha iyi performans göstermesinin bir başka nedenidir.

 

Matic

Bugün Matic fiyatını düşüren birçok şey var ve bunlardan biri de ayı piyasası. Piyasa son birkaç gündür düşüyor ve Matic etkilenen kripto para birimlerinden biri oldu. Boğa piyasası bu hafta sonu başlasa da Matic, şu anda en büyük rakiplerden biri olan Bitgert’ten gelen rekabetle de uğraşmak zorunda kalacak. Bitgert, geliştiricilere Matic’ten daha hızlı ve daha ucuz bir gaz ücreti platformu sunuyor.

 

Litecoin

Litecoin projesi, zorlu rekabete rağmen piyasadaki en iyi performans gösterenlerden biri oldu. Ancak hızla büyüyen Bitgert, zorlu bir rakip olduğunu kanıtlıyor. Bitgert, Litecoin’de eksik olan kendi blok zincirini piyasaya sürdü. Ancak hepsi bu değil çünkü Bitgert ağı daha ucuz bir gaz ücretine sahip ve Litecoin’den daha hızlı. Bitgert ekibi, Brise zincirine daha fazla ürün sunma sözü veriyor, bu da Litecoin için daha fazla rekabet anlamına geliyor. Bu nedenle, LTC ekibinin Brise zincir rekabetini yenmek için daha fazlasını yapması gerekiyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu