Altcoin Haberleri

Bitgert, BRC20 Akıllı Sözleşme Yoluyla Küçük Ölçekli İşletmeleri Fon Arttırırken Solana Geride Kalıyor

Blockchain teknolojisi, aracılar tarafından en uzun süre esir tutulan çeşitli endüstrileri merkezden uzaklaştırmayı amaçlıyor. Artık merkezi finans endüstrisini öldürmenin ve insanların kendi aralarında ticaret yapabilecekleri ve aracılar aracılığıyla değil, doğrudan mal sahiplerinden kaynak sağlayabilecekleri yeni bir düzen getirmenin zamanı geldi. Bitgert kripto projesinin şimdi gerçeğe dönüştürdüğü rüya bu. Solana’dan ilham alan bu blok zincirin, kısa süre önce başlatılan BRC20 akıllı sözleşmesi aracılığıyla küçük ölçekli işletmeleri fon toplama konusunda nasıl desteklediği hakkında daha fazla bilgi edinin:

 

Bitgert

Yakın zamanda piyasaya sürülen Bitgert akıllı sözleşme blok zinciri, gerçek insanların hayatlarında gerçek değişiklikler yapmaya başladı. BRC20 akıllı sözleşmesine dayanan Bitgert Startup Studio, iş dünyası için bir sonraki büyük üründür. Bitgert ürünü, küçük ölçekli işletmelerin işlerini genişletmek için fon toplamasını sağlıyor. Bu, işletme sahiplerinin BRISE’deki Bitgert desteği DEX’te tokenlerini listelemeleri gereken çok basit bir süreçtir ve fonlar kamuya açık veya özel bir satış yoluyla toplanacaktır. Toplanan tüm fonlar güvenli bir şekilde BRC20 akıllı sözleşmesinde tutuluyor. Bitgert, küçük ölçekli işletmeler için fon toplamayı işte bu kadar kolay hale getirdi.

 

Centcex

Bitgert, ürün geliştirmede hızla ilerliyor ve Centcex de aynı hızı alıyor gibi görünüyor. Centcex geliştirme ekibi, ilk ürün olan merkezi bir kripto borsası üretmeye şimdiden başladı. Ancak Bitgert ekibinin, son Brise zinciri de dahil olmak üzere piyasaya sürdüğü birden fazla ürünle, Centcex ekibinin bu rekabeti yenmek için zincirini geliştirmesi gerekiyor. Centcex ekibinin ekibi için bir proje geliştirebileceğine dair doğrulanmamış raporlar var.

 

Solana

Hiç şüphe yok ki Solana 2021’in en büyük performansçılarından biriyken, 2022 bu kripto para için hala harika görünüyor. Tek büyük fark, Solana’nın tekrar zirveye çıkmak için Bitgert gibi zorlu rekabeti yenmesi gerektiğidir. 100k TPS olan Bitgert blok zinciri hızı, Solana’dan daha üstün. Sıfır gaz ücreti nedeniyle Brise zincirinde işlem yapmak da Solana’dan daha ucuzdur. Bunlar, SOL ekibinin şimdi yenmesi gereken özellikler.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto Enflasyona Karşı İyi Bir Koruma mı?

Cardano

Solana gibi Cardano da milyonlarca küçük ölçekli işletmenin fon toplamasını sağlayacak bir platform geliştirmedi. Bu, Cardano’nun beş yıldan fazla bir süredir piyasada olmasına rağmen. Buna ek olarak, Cardano zinciri hala ademi merkeziyetçilik, hız ve ayrıca gaz ücreti ile ilgili sorunlar yaşıyor. Hydra yükseltmesi düşük TPS sorunlarını çözebilse de, yüksek gaz maliyetleri yine de bir sorun olabilir. Sonuç olarak, Bitgert şu anda Cardano’dan daha iyi bir blok zincirine sahip.

 

Avalanche

Yakın zamanda piyasaya sürülen Bitgert blok zinciri, Avalanche’ın pazardaki popülaritesini giderek daha fazla tehdit ediyor. Avalanche, geliştiricilere sunduğu daha hızlı ve daha ucuz platform nedeniyle iyi gidiyor. Aslında Avalanche, BRC20 akıllı sözleşmesinin piyasaya sürülmesinden önceki en hızlı akıllı sözleşmeydi. Brise platformu daha hızlı ve daha ucuz bir gaz ücretine sahip, bu da AVAX’ı geliştiriciler için daha az çekici hale getiriyor. Yine de Avalanche’ın birkaç ürünü var ve bağış toplamayı desteklemiyor.

 

Matic

BRC20 akıllı sözleşmesinin gelişi, Polygon Matic için rekabeti artırdı. Pazarda oldukça popüler hale gelen akıllı sözleşmelerden biri olan Matic, sektördeki ayrıcalığını kaybetmeye başlayabilir. Bunun nedeni, Bitgert ağının geliştiricilere Polygon’dan daha iyi bir platform sunmasıdır. Aslında Matic’i popüler yapan tüm özellikler artık BRC20 akıllı sözleşmesinde daha iyi. En büyük Matic rakiplerinden biri olarak görülmesinin nedeni budur.

 

Litecoin

Son birkaç ayda, Litecoin ağının etrafındaki gelişme inanılmazdı. Aslında, Litecoin ekibi bu yıl iyi bir iş çıkardı ve geniş çapta beklenen MWEB protokolü yükseltmesini başlattı. Litecoin madeni para, büyük kuruluşlar da dahil olmak üzere birçok tüccar tarafından da kabul gördü. Ancak Litecoin ekibi, Bitgert gibi ürünler üzerinde fazla bir şey yapmadı. Ağ hala kendi blok zincirini geliştirmedi. Bunlar, Bitgert’i şu anda kripto endüstrisinde LTC’ye karşı süper rekabetçi yapan faktörlerdir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu