Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Bitcoin’nin fiyatı 20 dakikada 1.000 dolar arttı

14 Temmuz öğleden sonra, bitcoin fiyatı 1 bin dolar artarak madeni para başına 32,5 bin dolara yükseldi. Moskova saatiyle 12:30’da, ilk kripto para birimi geçtiğimiz gün fiyatı %2,7 düşerek 32,3 bin dolardan işlem görüyor. Şu anda bitcoin oranı 31.5 bin dolara düştü, ancak zaten kayıpların bir kısmını geri kazanmıştı.

Çin’in Anhui eyaleti , topraklarındaki tüm madencilik çiftliklerinin kapatıldığını duyurduktan sonra Bitcoin ucuzluyor . Açıklamanın ardından ilk kripto para biriminin fiyatı 27 Haziran’dan bu yana ilk kez 32 bin doların altına düştü. Şimdiye kadar, Çin’deki madencilik şirketlerinin yaklaşık %90’ı faaliyetlerini durdurdu.

Bitcoin işlem hacmi , Aralık 2020’den bu yana en düşük seviyesine ulaştı . Bitcoin oynaklığı da yerel bir minimuma düştü. Alameda Research’teki analistler, önde gelen spot borsalardaki aktivite düşük olduğu için 2020 yazında benzer bir durumun gözlemlendiğini kaydetti.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu