Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Bu Altcoinlerden Uzak Durun!

Bitcoin (BTC) fiyatındaki bazı hareketleri doğru tahmin eden tüccar, BTC, değiştirilemez tokenler (NFT) ve Cardano'dan (ADA) bahsetti.

50 yaşındaki tüccar Peter Brandt, Bitcoin (BTC) fiyatındaki bazı hareketleri doğru tahmin eden Z Kuşağına yatırım tavsiyesi veren bir tweet paylaştı. mantarlaşmayan tokenler (NFT) ve Cardano (ADA). Detaylar burada…

Bitcoin analisti Brandt’tan genç yatırımcılara tavsiyeler

Son tweetlerinden birinde Peter Brandt, üniversite öğrencilerine kariyerlerini nasıl inşa edecekleri, para biriktirecekleri ve kazançlarını nasıl yönetecekleri konusunda çeşitli tavsiyeler verdi. verilmiş. Brandt, öğrencilere mümkünse borçtan kurtulabilecekleri bir alanda bir üniversite/bölüm seçmelerini tavsiye ediyor. Ayrıca iyi ücretli bir iş bulabilecekleri bir alan seçmenin öneminden de bahsediyor. Yatırım açısından ise Bitcoin’e dikkat çekiyor.

Brandt, Z Kuşağının tasarruflarının çoğunu BTC’ye ve sağlam şirketlerin hisselerine yatırıyor. onları hisse senetlerine ayırması ve sonra tutması gerektiğine inanıyor. Brandt, “Satın almaya devam edin ve ucuz fiyatlar için umut edin” dedi. Brandt, BTC’de ne kadar süredir “yükseliyor” sorusuna da “yıllardır” diyerek yanıt verdi. Ancak takipçilerine karşı dürüst olmaya çalıştığını ve sadece yükseliş sinyalleri verdiğinde grafikleri paylaşmamaya çalıştığını belirtiyor. Yani piyasanın düşüş yönüne de dikkat çekmeye çalışıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto Ayı Piyasasında Zararlı Çıkmamak İçin En İyi 6 Adım

Efsanevi tüccar Peter Brandt: NFT’lerden ve shitcoinlerden kaçının

Açıklamalarıyla ilgili birçok yorum alan Brandt, bir tanesine yanıt verdi. Brandt, Bitcoin dışındaki kripto para birimlerinden çok hisse senetlerine inandığını, “kripto para birimlerinin hala kanıtlanmadığını” ve bunun yerine kaliteli hisse senetlerini tercih ettiğini söyledi. Çoğu altcoin ve değiştirilemez tokenlerden (NFT’ler) kaçınılmasını önerir. Hatta NFT’lere “jpg” diyor.

Brandt, başka bir tweet’te Cardano’yu eleştirdi.

Kira geliri olan mülkler konusunda da çok olumluyum. Kaliteli hisse senetleri ile kripto arasında seçim yapmam gerekirse kaliteli hisse senetlerini tercih ederim. Bana göre, kripto hala kanıtlanmadı. Shitcoin ve jpg’lerden kaçının. Hisse senetlerinin ucuza alınabilmesi için bir ayı piyasası için dua edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu