HaberlerKripto Para Haberleri

Bitcoin’in Düşüşüne Rağmen Coinbase Çok İyi Bir Çeyrek Geçirmiş Olabilir

Goldman Sachs’a göre Coinbase’in ikinci çeyrek finansal sonuçları Wall Street’teki tahminleri geçecek şekilde ayarlandı.

Borsa şu anda ABD yatırım bankası tarafından Satın Al olarak derecelendiriliyor ve bu dönem kripto piyasaları için kötü bir düşüşü kapsıyor olsa da, analistleri düşüş hareketinin hala Coinbase’in lehine çalışabileceğine inanıyor.

Goldman, olumsuz manşetlerin bir dizi tüccarı pozisyonlarından çıkmaya nasıl teşvik etmiş olabileceğine ve Coinbase için işlem ücretleri şeklinde gelir elde etmesine işaret ediyor.

Coinbase, Temmuz ayındaki borsa çıkışından bu yana mücadele ediyor. Listede heyecan doruğa çıkarken gün içi ticarette 429,54 $’a ulaşmayı başarsa da, hisse şu anda 247,67 $’dan işlem görüyor – belirlenen 250 $ referans fiyatının altında.

Boğa Görüntüsü ?

Sağlam bir rakam seti, tüccarların hisse senetlerini yenilenmiş bir güçle yeniden değerlendirmeye başlamasını sağlayabilir, ancak tehditler ufukta kalmaya devam ediyor. Birkaç ülke düzenleyici bir baskıya başladı. Birkaç ay önce, bir dizi analist, ticaret ücretleri söz konusu olduğunda dibe doğru bir yarış görebileceğimiz konusunda uyarmıştı – ve Strike, bu ayın başlarında Bitcoin’in alınıp satılmasına izin vereceğini duyurduğunda açılış salvosunu ateşledi. sıfır maliyetle.

Coinbase kısa süre önce, ürünlerinin yalnızca Batı’daki kripto meraklılarına yönelik olmamasını sağlamak için daha uluslararası bir bakış açısı benimseme planlarını açıkladı. Şirket ayrıca DApp’ler için bir uygulama mağazası açmayı araştırıyor ve kripto para birimlerini daha hızlı listelemeye başlamak istiyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu