Bitcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Bitcoin’in 2050’ye Kadar Küresel Finansta Baskın Güç Olacak: Rapor

Kişisel finans sitesi Finder tarafından yapılan bir ankete katılan panelistlerin %54’üne göre, Bitcoin’in 2050 yılına kadar küresel finansta baskın güç olacağı görülüyor. %44’ü bunun asla olmayacağını söylüyor.

Yayınlanan “Bitcoin fiyat tahmin raporu” finans, teknoloji ve akademiden 42 panelistle görüştü. Bazı katılımcılar “hiperbitcoinizasyon” olarak etiketlenen bu noktanın 2035 gibi erken bir tarihte gerçekleştiğini öngörüyor.

Katılımcıların %33’ü Bitcoin’in 10 yıl içinde gelişmekte olan ülkelerde tercih edilen para birimi olacağını söylüyor. %21’i ise benimseme seviyesinin 10 yıldan fazla olduğunu söylüyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu