Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Bitcoin yükselişi test ederken Kripto piyasası yeşil yanıyor

Kripto para pazarı geri toplam piyasa değeri şu anda az $ 2 trilyon daha olsa pozitifliği belirtileri gösteren Pazartesi, 10 Ocak yeşil işlem görüyor.

Özellikle, piyasa 2022’nin ilk haftasında yaklaşık 230 milyar dolar kaybetti ve 31 Aralık 2021’de 2,25 trilyon dolardan 7 Ocak 2022’de 1,9 trilyon dolara düştü. Toplam küresel kripto piyasası değeri şu anda 1,97 trilyon dolar, yani 0,70 dolar. Son 24 saatte % artış.

Kripto para sektörü 1 günlük piyasa değeri.
Kripto para sektörü 1 günlük piyasa değeri.

Özellikle, önceki 24 saat içindeki tüm kripto piyasası hacmi %21.54 azalarak 71.80 milyar dolara düştü; ancak, DeFi’deki hacim %18,41 artarak 13,22 milyar dolara ulaştı. Stabilcoin hacmi şu anda 55.58 milyar dolar ve kripto para piyasasının 24 saatlik hacminin %77.41’ini oluşturuyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Göz Atmalısınız: 2021’in En Büyük 10 Kripto Para Birimi

Bitcoin ve Ethereum sert vurdu

Bitcoin ve Ethereum gibi büyük sermayeli tokenler, sermaye çıkışının ön saflarında yer aldı. Piyasa gözlemcileri düşüşü, Federal Rezerv’in artan enflasyon karşısında uygulanan daraltma çabalarına bağladılar .

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu