Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriEthereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para Haberleri

Bitcoin yine 50.000 doların altına geriledi

Dün akşam Bitcoin 51.950 dolara kadar yükseldi ancak 52.000 dolar seviyesini aşamadı. Doların küresel olarak güçlenmesinin de etkisiyle bu seviyeden satışlar gelmeye başladı.

Bitcoin bu sabah itibarıyla 49.200 dolara geriledi. Günlük düşüş yüzde 3’ü aştı.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitcoin Neden Düşüyor?

Benzer şekilde dün 4.100 doları aşan Ethereum bu sabah itibarıyla yüzde 3.9’luk değer kaybıyla 3.924 dolara geriledi.

Bu düşüşler tüm piyasaya yansıdı. Piyasa değeri bakımından ilk 100’de yer alan kripto paraların 87’si son 24 saatte değer kaybı yaşadı

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu