Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriHaberler

Bitcoin ve Diğer Altcoinler Rusya-Ukrayna Krizinde Kaybetmeye Devam Ediyor

Hisse senetleri gibi diğer varlık sınıflarıyla uyumlu olarak, kripto para birimleri de satılmaya devam ediyor. Bugünün ticaretinde (28 Şubat 2022), küresel kripto m-cap’ı bir önceki güne göre %1’in üzerinde düşüşle 1,71 trilyon dolar. Benzer şekilde, kripto para birimlerindeki yumuşaklıkta hacim %23’ün üzerinde bir artışla 82.92 milyar dolara yükseldi.

Aynı şekilde, yumuşaklık konusunda, m-cap’e göre en büyük kripto %1.8’in üzerinde bir düşüşle 37.923 $’a düşerken, rupi cinsinden Rs için mevcut. 30.03 lakh, %1.45 düşüşle işlem görüyor. Ayrıca Ethereum, Shiba Inu da benzer şekilde düştü. Artık dijital varlık sınıfı da satış moduna girdiğinden, kripto para birimlerinin çalkantılı zamanlarda bir koruma sağladığı argümanı tartışmalı hale geliyor. YTD bazında kripto Bitcoin, 19’a düştü ve Kasım 2021’deki yaklaşık 69 bin dolarlık en yüksek seviyesinden önemli ölçüde düştü. Kripto para birimi fiyatları, Federal Rezerv’in agresif teşvik azaltıcı duruşu ve enflasyonu frenlemek için bu yıl faiz oranlarında yedi defaya kadar artış beklentileri arasında çatladı.

Dikkatinizi Çekebilir: Kriptolar, Rusya’nın yaptırımları aşması için bir çıkış yolu sunabilir mi?

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu