Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Bitcoin sahiplerinin sayısı rekor seviyeye ulaştı

Bitcoin çok fazla talep görmeye başladı. Peki ne zaman yükselişe geçecek bitcoinin fiyatı?

IntoTheBlock analistlerine göre, Bitcoin fiyatının düşmeye devam etmesine rağmen, amiral gemisi kripto paranın sahiplerinin sayısı rekor seviyeye ulaştı. Şu anda, yaklaşık 40 milyon benzersiz adres, dijital paraları dengelerinde tutuyor.

Son dakika haber ve gelişmelerden haberdar olmak için bizi Twitter‘da takip edin.

Şirketin uzmanları, 14 Mart 2022 itibariyle bu tür kasaların sayısının 39,79 milyon olduğunu söyledi.Bu, bu yılın başından bu yana amiral gemisi kripto para biriminin yaklaşık 888 bin yeni sahibinin ağa katıldığını gösteriyor.

Finbold uzmanlarına göre, son aylarda büyük Bitcoin sahipleri varlıklarını artırdı. Aynı zamanda, az miktarda coin depolayan adresler de önemli bir artış gösterdi.

Dikkatinizi Çekebilir: LUNA coin’in fiyatına 1 milyon dolarlık bahis yapıldı

Uzmanlar, bilançolarında 1 BTC’den az tutan sahiplerin sayısının Ekim 2020’den bu yana önemli ölçüde arttığını belirtti. Aynı zamanda balinalar (1.000’den 10.000 BTC’ye kadar) bu bileşene fazla bir şey katmadı. Analistler, bu eğilimin ilk kripto para biriminin değerinin orta vadede artacağını göstermediğini söyledi.

“CoinMarketCap hizmetinin temsilcileri onlarla aynı fikirde değil. Portalın SMM hizmeti, aboneler arasında bir anket yaptı ve bunun sonucunda 5 kullanıcıdan 4’ü, Mart ayı sonuna kadar BTC fiyatının neredeyse 50.000$’a yükseleceğine olan güvenini dile getirdi.”

Editörümüzün ilk kripto para biriminin dip fiyatına ilişkin kendi tahminini verdiğini bildirdiğini hatırlayın. Dijital altın fiyat grafiğini dikkatlice analiz ettiğini ve varlığın asla 26.769 doların altına düşmeyeceğinden emin olduğunu söyledi. Bir piyasa katılımcısı olarak, potansiyel gelişme senaryolarını anlamak ve varlığı dip fiyattan satın almak çok önemli.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu