Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Bitcoin Saat 6:00 Civarında Kırmızı Bir Çizgi Çizerek Güne Başladı

Bitcoin Saat 6:00 Civarında Kırmızı Bir Çizgi Çizerek Güne Başladı

Bitcoin sabah saat 6:00 civarında kırmızı bir çizgi çizerek yatırımcılarını korkuttu. Son zamanlarda kripto para piyasasından çıkan para miktarı artmaya başladı.

Yatırımcılar paralarını çekiyor mu? BTC neden düşüyor? BTC Yükselecek mi?

Kripto para piyasası yatırımcılarını şaşırtmaya devam ediyor.

Bitcoin, Pazartesi sabahı yani bu sabah erken saatlerde 46.000 doların altında kaldı ve geçen haftaki düşüş eğilimini sürdürdü.

Sadece üç hafta önce 6 Eylül Pazartesi günü 52.000 doları aştıktan sonra, El Salvador’un 20 milyon dolardan fazla Bitcoin satın aldığı ve yasal para birimi olarak yasallaştıran ilk ülke olduğu haberini takiben ani bir düşüş yaşadı.

Geçen haftaki düşüşten önce, Temmuz ayında 30.000 doların altına düştükten sonra çoğunlukla yükselişteydi.

Bitcoin, Nisan ayında 60.000 doların üzerine çıktı, giderek daha fazla insanın piyasayı takip edip, ilgilendiği bir zamanda kripto para biriminin çok oynak olması yatırımcısını korkutuyor. En son Temmuz ayının en düşük noktasından bu yana geçen haftalarda, 50.000 doların üzerinde birkaç günlük en yüksek seviyeyle istikrarlı bir şekilde yükseldi. btc çok değişkendir, bu nedenle bu inişler ve çıkışlar normal olarak karşılanabilir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu