Bitcoin HaberleriHaberler
Trend

Bitcoin, Riskli Piyasalar’ın Ortasında Bir Haftanın En Düşük Seviyesini Gördü

Bitcoin, Riskli Piyasalar'ın Ortasında Bir Haftanın En Düşük Seviyesini Gördü

Küresel piyasalar, Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinin ve bunun sonucunda ortaya çıkan yaptırımların önceden düşünülenden daha geniş ve daha uzun süreli bir etkiye sahip olabileceğine dair endişeler arasında düşerken, Bitcoin Pazartesi günü 38.000 doların altına düştü.

En büyük kripto para birimi, Pazartesi sabahı %3,7’ye kadar düşerek bir haftanın en düşük seviyesi olan 37.606 dolara düştü. Ether %4,6’ya kadar düşerek 2,509,98$’a geriledi, 24 Şubat’tan bu yana en düşük seviye.

Dikkatinizi Çekebilir: Ukrayna, Bağışlanan Kripto Para Birimleriyle Askeri Teçhizat Satın Aldı

Bitcoin şimdi geçen haftanın başında elde ettiği tüm kazançlardan vazgeçti ve yine diğer risk varlıklarıyla uyumlu olarak geniş çapta işlem görüyor. Pazartesi günkü kayıplar, petrolün ABD’nin Rus petrol ithalatını yasaklayabileceği ve zaten yüksek enflasyon üzerinde daha fazla yukarı yönlü baskı yaratabileceği endişeleriyle yükselmesiyle geldi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu