Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Bitcoin, Putin’in Açıklamalarıyla Yükseliyor

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ukrayna ile müzakerelerde bir miktar ilerleme kaydedildiğini söyledi. Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ukrayna ile müzakerelerde bir miktar ilerleme kaydedildiğini söyledi.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Putin, Ukrayna müzakereleri hakkında Cuma günü bir açıklama yaptı. Müzakerelerde bir miktar ilerleme kaydedildiğini söyleyen Putin, konuyla ilgili ayrıntı vermedi. Putin yaptığı açıklamada, “Bizim tarafımızdaki müzakerecilerin bana söylediklerine göre bazı olumlu değişiklikler var” dedi.

Bitcoin Tekrar 40.000 Dolara Dokundu

Dikkatinizi Çekebilir: Kevin O’Leary, Kasım Ayından Bu Yana Kripto Para Kazancını İki Katına Çıkardı

Açıklamanın ardından kripto piyasası hafif bir yükseliş yaşadı ve Bitcoin işlem gördüğü yerde 38.200 dolardan 40.200 dolara yükseldi.

Bitcoin, yayınlandığı tarihte 39.840 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu