Bitcoin HaberleriEthereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Bitcoin, Mayıs Çöküşünden Bu yana İlk Kez 46.000 Dolarlık Fiyatı Geçti

Kripto para piyasası, Bitcoin’in fiyatı bu sabah 46.000 $’ı aşan yaz düşüşünü kırmaya devam ediyor. Lider madeni para, piyasanın aşağı yönlü bir sarmalda olduğu 16 Mayıs’tan bu yana ilk kez bu işareti aştı.

Bitcoin tanım: Bitcoin Bitcoin, 2008 yılında Satoshi Nakamoto tarafından oluşturulan bir dijital para birimidir. Paralar Matt Hussey, Daniel Roberts 6 dakika okuma , geri çekilmeden önce Pazar günü kısa bir süre 45.000 doların üzerine çıktı, ancak bu sabah tekrar yükseldi ve şimdiye kadar bunu sürdürdü. Bu yazı itibariyle, 45.945 dolarlık fiyat bugünün zirvesinden biraz uzakta.

Bitcoin’in fiyatı, Coinfili’ye göre, Ekim 2020’den bu yılın Mayıs ayının başlarına kadar istikrarlı bir şekilde yükseldi ve 14 Nisan’da 10.000 $ civarında bir fiyattan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 64.805 $’a yükseldi. Bununla birlikte, kısmen Tesla’nın çevresel kaygılar nedeniyle Bitcoin’i kabul etmeyi bırakma kararının yanı sıra Çin’in kripto para birimi üzerindeki baskısı nedeniyle Mayıs ortası piyasaya belirsizlik getirdi .

bitcoin
bitcoin

Ethereum hafta sonu kendi tırmanışına devam etti ve Mayıs ayından bu yana ilk kez Cumartesi günü erken saatlerde 3.000 dolara ulaştı ve o zamandan beri daha da yükseldi. $ 3164 cari fiyat 18 Mayıs beri görülen en yüksek olduğu ve ETH için fiyatında% 24 yedi günlük kazanç söz değil, son 30 gün içinde neredeyse% 47 tırmanış temsil eder.

Dfinity’nin İnternet Bilgisayarı (ICP) tokeni , son 24 saatte %18 artarak yaklaşık 66$’lık bir mevcut fiyata ulaşarak daha geniş pazardan daha iyi performans göstermeye devam ediyor . ICP, haftada %61 arttı ve neredeyse diğer tüm kripto para birimlerini kolayca geride bıraktı. CoinGecko’ya göre, Internet Computer’ın tokeni şu anda piyasa değerine göre 16. sırada . Sadece piyasa değerine göre 92. sırada yer alan Ravencoin daha iyi bir hafta geçirdi: neredeyse %70 artışla 0.107 $’a yükseldi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu