Bitcoin Haberleri

Bitcoin Madenciliği Artık Daha Kolay

Bitcoin Madenciliği Artık Daha Kolay

Bitcoin blok zinciri, ağın otomatik dengeleme mekanizması, Çin tarafından ülkenin kripto para birimi endüstrisinde katı bir baskının ardından devreye girdiğinden, madencilik zorluğunda şimdiye kadarki en büyük düşüşü yaşadı.

Zorluktaki keskin düşüş, işlem ücretlerinde karşılık gelen düşüşe yol açtı ve bir gözlemciye göre, işlemlerde bir artış beklentisiyle önde gelen kripto para biriminin fiyatında 1.000 dolarlık bir artışa katkıda bulunmuş olabilir. Son işlemlerde, BTC fiyatı son 24 saatte %3,58 artışla 34.738 dolardı. Madencilik zorluğundaki azalmadan önce BTC yaklaşık 33.700 dolardı.

ByteTree Asset Management’ın CIO’su Charlie Morris, ücretlerin dün 10 dolardan 6 dolara düştüğünü zorluğun azalmasından saatler sonra tweetledi.

 

Düzenleme, Aralık 2018’den bu yana ilk kez böyle bir eğilim olan madencilik zorluğundaki üçüncü düz düşüşe işaret ediyor. Madencilik hizmet sağlayıcısı BTC’ye göre, madencilik zorluğu 29 Mayıs ve 13 Haziran’da sırasıyla %16 ve %5 düştü..

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu